Union Sandersdorf - FC Eilenburg (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Union Sandersdorf
Oberliga NOFV Süd | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-20 | VfL Halle 1896 - Union Sandersdorf | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Union Sandersdorf - Einheit Rudolstadt | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | VfB Germania Halberstadt - Union Sandersdorf | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | Union Sandersdorf - Ludwigsfelder FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | SC Freital - Union Sandersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Union Sandersdorf - FC Einheit Wernigerode | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Bischofswerdaer FV 1908 - Union Sandersdorf | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Union Sandersdorf - BSG Wismut Gera | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Blau-Weiss Zorbau - Union Sandersdorf | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | SV Dessau 05 - Union Sandersdorf | 2 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
4.33
|
4
|
1.57
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 15
Algemeen
Union Sandersdorf + FC Eilenburg Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Eilenburg Geen winst 3
FC Eilenburg Met tegendoelpunten 7
FC Eilenburg Eerste tegendoelpunt 4 van 5
Union Sandersdorf Met tegendoelpunten 5
Union Sandersdorf Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Union Sandersdorf Beide teams scoren 4 van 5
Union Sandersdorf Eerste tegendoelpunt 5 van 5
Union Sandersdorf Verliezer eerste helft 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
Union Sandersdorf + FC Eilenburg Beide teams scoren 4 van 5
Union Sandersdorf + FC Eilenburg Less than 4.5 cards 8 van 9
FC Eilenburg Geen nederlagen 6
FC Eilenburg Met tegendoelpunten 3
FC Eilenburg Eerste team dat scoort 5 van 6
Union Sandersdorf Met tegendoelpunten 6
Union Sandersdorf - FC Eilenburg
Wereld, Club Friendly Games, match Union Sandersdorf - FC Eilenburg, starttijd 2024-07-05 14:00:00 internationale tijd.
Union Sandersdorf en FC Eilenburg neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Eilenburg
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-06 | FC Eilenburg - ZFC Meuselwitz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-27 | SV Babelsberg - FC Eilenburg | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | FC Eilenburg - Carl Zeiss Jena | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | FSV Zwickau - FC Eilenburg | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-10 | FC Eilenburg - Hertha BSC Berlin | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Hallescher FC - FC Eilenburg | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FC Eilenburg - FC Viktoria Berlin 1889 | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | FC Eilenburg - FSV Luckenwalde | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-09 | Lokomotive Leipzig - FC Eilenburg | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-04 | FC Eilenburg - VSG Altglienicke | 2 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |