ZFC Meuselwitz - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ZFC Meuselwitz
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-06 | FC Eilenburg - ZFC Meuselwitz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | ZFC Meuselwitz - Lokomotive Leipzig | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-22 | VSG Altglienicke - ZFC Meuselwitz | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | ZFC Meuselwitz - FC RW Erfurt | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-11 | VFC Plauen - ZFC Meuselwitz | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-09-04 | RB Leipzig - ZFC Meuselwitz | 3 - 1 | |
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | ZFC Meuselwitz - Chemnitzer FC | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Greifswalder FC - ZFC Meuselwitz | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-20 | ZFC Meuselwitz - FC Hertha 03 Z. | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | BFC Dynamo - ZFC Meuselwitz | 4 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.6
|
4
|
2.1
|
Click on the odds to view the odds history
ZFC Meuselwitz - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
Wereld, Club Friendly Games, match ZFC Meuselwitz - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz, starttijd 2024-07-05 13:00:00 internationale tijd.
ZFC Meuselwitz en SG Barockstadt Fulda-Lehnerz neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
Regionalliga Südwest | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-12 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Eintracht Trier | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | SC Freiburg II - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Bahlinger SC - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - TSG Hoffenheim II | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | SGV Freiberg - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FSV Frankfurt 1899 | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Offenbacher FC Kickers 1901 - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - TSV Steinbach 1921 | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | 1. Goppinger SV - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FC-Astoria Walldorf | 2 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |