BFC Dynamo - SV Lichtenberg 47 (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BFC Dynamo
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-06 | VSG Altglienicke - BFC Dynamo | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | BFC Dynamo - FC RW Erfurt | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-20 | VFC Plauen - BFC Dynamo | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | BFC Dynamo - Chemnitzer FC | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-10 | Greifswalder FC - BFC Dynamo | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | BFC Dynamo - FC Hertha 03 Z. | 2 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FSV Luckenwalde - BFC Dynamo | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | BSG Chemie Leipzig - BFC Dynamo | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | BFC Dynamo - ZFC Meuselwitz | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | SV Babelsberg - BFC Dynamo | 1 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
4.5
|
4.33
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 13
Algemeen
SV Lichtenberg 47 Zeges 4
SV Lichtenberg 47 Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
SV Lichtenberg 47 Eerste team dat scoort 5 van 6
SV Lichtenberg 47 Less than 4.5 cards 9 van 9
BFC Dynamo Met tegendoelpunten 7
BFC Dynamo Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
BFC Dynamo Beide teams scoren 5 van 7
BFC Dynamo Eerste team dat scoort 6 van 8
BFC Dynamo Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
BFC Dynamo + SV Lichtenberg 47 Less than 4.5 cards 5 van 5
SV Lichtenberg 47 Met tegendoelpunten 4
SV Lichtenberg 47 Eerste team dat scoort 5 van 7
BFC Dynamo Geen nederlagen 4
BFC Dynamo - SV Lichtenberg 47
Wereld, Club Friendly Games, match BFC Dynamo - SV Lichtenberg 47, starttijd 2024-07-06 12:00:00 internationale tijd.
BFC Dynamo en SV Lichtenberg 47 neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Lichtenberg 47
Oberliga NOFV Nord | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-20 | SV Lichtenberg 47 - Tennis Borussia Berlin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-06 | FC Hansa Rostock II - SV Lichtenberg 47 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | SV Lichtenberg 47 - TSG Neustrelitz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Rostocker FC - SV Lichtenberg 47 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | SV Lichtenberg 47 - SV Sparta Lichtenberg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SC Staaken 1919 - SV Lichtenberg 47 | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | SV Lichtenberg 47 - BSV Eintracht Mahlsdorf | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FSV Optik Rathenow - SV Lichtenberg 47 | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | SV Lichtenberg 47 - SG Dynamo Schwerin | 5 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | SV Lichtenberg 47 - Füchse Berlin Reinickendorf | 5 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |