CS Cerrito - CA Juventud de Las Piedras (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Cerrito
Segunda División | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-13 | Club Oriental De Football - CS Cerrito | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-07-10 | CA Atenas de San Carlos - CS Cerrito | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-06 | CS Cerrito - CA Juventud de Las Piedras | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-21 | Torque - CS Cerrito | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-15 | CS Cerrito - Albion FC | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
2.9
|
2.45
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
CS Cerrito + CA Juventud de Las Piedras Less than 4.5 cards 10 van 10
CA Juventud de Las Piedras Met tegendoelpunten 10
CA Juventud de Las Piedras Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
CA Juventud de Las Piedras Beide teams scoren 6 van 8
CS Cerrito Zeges 3
CS Cerrito Geen tegendoelpunten 3
CS Cerrito Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
CS Cerrito + CA Juventud de Las Piedras Less than 4.5 cards 7 van 7
CS Cerrito - CA Juventud de Las Piedras
Uruguay, Segunda División, match CS Cerrito - CA Juventud de Las Piedras, starttijd 2024-07-06 18:00:00 internationale tijd.
CS Cerrito en CA Juventud de Las Piedras neemt deel aan het kampioenschap Segunda División, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA Juventud de Las Piedras
Segunda División | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-13 | Plaza Colonia CD - CA Juventud de Las Piedras | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-07-10 | CA Juventud de Las Piedras - Club Oriental De Football | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-06 | CS Cerrito - CA Juventud de Las Piedras | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-27 | CA Juventud de Las Piedras - Colón FC | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-23 | CA Atenas de San Carlos - CA Juventud de Las Piedras | 1 - 3 |
Klassement
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Juventud de Las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Club Oriental De Football | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia CD | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
CS Cerrito | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Cerrito | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:7 | 20 |
2
|
Plaza Colonia CD | 11 | 6 | 1 | 4 | 12:9 | 19 |
3
|
Torque | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:8 | 18 |
4
|
CS Cerrito | 11 | 5 | 1 | 5 | 8:14 | 16 |
5
|
CA Juventud de Las Piedras | 11 | 4 | 3 | 4 | 14:14 | 15 |
6
|
La Luz | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:10 | 14 |
7
|
Colón FC | 10 | 3 | 5 | 2 | 12:9 | 14 |
8
|
Institucion Atletica Sud America | 11 | 3 | 5 | 3 | 9:11 | 14 |
9
|
CSyD Cooper | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:10 | 13 |
10
|
Club Oriental De Football | 11 | 3 | 4 | 4 | 10:16 | 13 |
11
|
Tacuarembo FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:11 | 12 |
12
|
Albion FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 10:10 | 12 |
13
|
CA Atenas de San Carlos | 11 | 3 | 3 | 5 | 7:13 | 12 |
14
|
Club Atletico Rentistas | 10 | 2 | 5 | 3 | 9:10 | 11 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
CA Juventud de Las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CS Cerrito | ||||||
|
Club Oriental De Football | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia CD | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |