Peerless SC - Police AC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Peerless SC
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-26 | Kalighat SL - Peerless SC | - | |
2024-07-23 | Peerless SC - Sangbad Pratidin Bhawanipore | - | |
2024-07-18 | Mohun Bagan Super Giant - Peerless SC | - | |
2024-07-11 | Peerless SC - NBP Rainbow AC | - | |
2024-07-06 | Peerless SC - Police AC | - | |
2024-07-03 | Calcutta Customs - Peerless SC | 3 - 1 | |
2024-06-29 | George Telegraph FC - Peerless SC | 2 - 3 | |
2023-08-24 | Food Corporation of India ZSC - Peerless SC | 0 - 5 | |
2023-08-11 | Southern Samity FC - Peerless SC | 1 - 1 | |
2023-08-08 | Dalhousie FC - Peerless SC | 0 - 5 |
Serie 6
Algemeen
Peerless SC Geen nederlagen 7
Peerless SC Eerste team dat scoort 6 van 8
Peerless SC Less than 4.5 cards 8 van 8
Peerless SC Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Police AC Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Police AC Less than 4.5 cards 9 van 9
Police AC Met tegendoelpunten 3
Police AC Eerste tegendoelpunt 4 van 5
Peerless SC - Police AC
India, Calcutta Premier Division, match Peerless SC - Police AC, starttijd 2024-07-06 09:30:00 internationale tijd.
Peerless SC en Police AC neemt deel aan het kampioenschap Calcutta Premier Division, India.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Police AC
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-23 | Police AC - Tollygunge Agragami | - | |
2024-07-18 | Police AC - Calcutta Police | - | |
2024-07-12 | Police AC - Eastern Railway | - | |
2024-07-06 | Peerless SC - Police AC | - | |
2024-07-03 | Kalighat SL - Police AC | 2 - 0 | |
2024-06-29 | Police AC - Sangbad Pratidin Bhawanipore | 0 - 4 | |
2024-06-26 | Police AC - East Bengal FC | Uitgesteld | |
2023-11-16 | Police AC - FCI | 3 - 1 | |
2023-11-11 | Eastern Railway - Police AC | 0 - 0 |
Klassement
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Techno Aryan | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
2
|
Mohammedan SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | 4 |
3
|
BSS Sporting Club | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
4
|
Suruchi Sangha | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5
|
Kidderpore SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Diamond Harbour FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
United Sports Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Army Red | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
9
|
Kalighat MS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
10
|
Patha Chakra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
11
|
Southern Samity FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12
|
Wari Athletic Club | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | 1 |
13
|
Measures Club | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kalighat SL | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Calcutta Customs | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
4
|
East Bengal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
5
|
Calcutta Police | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
6
|
George Telegraph FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Tollygunge Agragami | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
8
|
Peerless SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
9
|
Mohun Bagan Super Giant | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
NBP Rainbow AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
11
|
Railways | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
12
|
Police AC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
13
|
Eastern Railway | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Wari Athletic Club | ||||||
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club | ||||||
|
Wari Athletic Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |