São Carlos - G.E. Mauaense , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: São Carlos
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-03 | São Carlos - Colorado Caieiras FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-27 | G.E. Mauaense - São Carlos | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-21 | São Carlos - AE Araçatuba | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | AE Araçatuba - São Carlos | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | São Carlos - G.E. Mauaense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Colorado Caieiras FC - São Carlos | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | São Carlos - Barcelona SP | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Flamengo de Guarulhos - São Carlos | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | São Carlos - Colorado Caieiras FC | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | Paulista SP - São Carlos | 1 - 0 |
Serie 1
Algemeen
G.E. Mauaense Beide teams scoren 5 van 7
São Carlos - G.E. Mauaense
Brazilië, Paulista, Segunda Divisão, match São Carlos - G.E. Mauaense, starttijd 2024-07-06 19:00:00 internationale tijd.
São Carlos en G.E. Mauaense neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Segunda Divisão, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: G.E. Mauaense
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-03 | AE Araçatuba - G.E. Mauaense | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-27 | G.E. Mauaense - São Carlos | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-20 | G.E. Mauaense - Colorado Caieiras FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | Colorado Caieiras FC - G.E. Mauaense | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | São Carlos - G.E. Mauaense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | G.E. Mauaense - AE Araçatuba | 0 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | AD Manthiqueira - G.E. Mauaense | 4 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | G.E. Mauaense - Clube Atlético Mogi das Cruzes | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Mauá FC - G.E. Mauaense | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | G.E. Mauaense - EC União Suzano | 1 - 1 |
Klassement
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Mauá FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Tanabi EC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Araçatuba | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Colorado Caieiras FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
São Carlos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
G.E. Mauaense | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Manthiqueira | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Internacional de Bebedouro | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Paulista SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
EC União Suzano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |