Slávia TU Košice - MFK Vranov Nad Toplou (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Slávia TU Košice
3. Liga, East | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-15 | Slávia TU Košice - MFK Vranov Nad Toplou | geannuleerd | |
Ronde 10 | |||
2024-10-07 | SK Odeva Lipany - Slávia TU Košice | geannuleerd | |
Ronde 9 | |||
2024-09-29 | Slávia TU Košice - FK Spišská Nová Ves | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | MFK Dolny Kubin - Slávia TU Košice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | Slávia TU Košice - FK Aquacity Poprad | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | MŠK Novohrad Lučenec - Slávia TU Košice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | Slávia TU Košice - TJ Baník Kalinovo | 4 - 0 | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | FK Geča 73 - Slávia TU Košice | 1 - 6 | |
3. Liga, East | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | MŠK Spišské Podhradie - Slávia TU Košice | 2 - 5 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Slávia TU Košice - MFK Snina | 3 - 1 |
Slávia TU Košice - MFK Vranov Nad Toplou
Wereld, Club Friendly Games, match Slávia TU Košice - MFK Vranov Nad Toplou, starttijd 2024-07-06 08:30:00 internationale tijd.
Slávia TU Košice en MFK Vranov Nad Toplou neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MFK Vranov Nad Toplou
3. Liga, East | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-15 | Slávia TU Košice - MFK Vranov Nad Toplou | geannuleerd | |
Ronde 10 | |||
2024-10-07 | MFK Vranov Nad Toplou - Partizan Bardejov | geannuleerd | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | MFK Vranov Nad Toplou - FK Aquacity Poprad | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | MŠK Novohrad Lučenec - MFK Vranov Nad Toplou | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | MFK Vranov Nad Toplou - TJ Baník Kalinovo | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | MŠK Spišské Podhradie - MFK Vranov Nad Toplou | 1 - 3 | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-04 | FK Kamenica - MFK Vranov Nad Toplou | 0 - 8 | |
3. Liga, East | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | MFK Vranov Nad Toplou - MFK Snina | 1 - 0 | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | FK Kamenica - MFK Vranov Nad Toplou | Uitgesteld | |
3. Liga, East | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Lok. Kosice - MFK Vranov Nad Toplou | 0 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |