Sport Boys Association - Alianza Lima (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Sport Boys Association
Liga 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-09-27 | Union Comercio - Sport Boys Association | - | |
Ronde 12 | |||
2024-09-22 | Sport Boys Association - Alianza Lima | - | |
Ronde 11 | |||
2024-09-19 | Universitario de Deportes - Sport Boys Association | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-14 | Sport Boys Association - Club Atlético Grau | - | |
Ronde 9 | |||
2024-08-24 | Alianza Atletico - Sport Boys Association | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-21 | Sport Boys Association - Carlos A. Mannucci | 2 - 6 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-16 | Universidad Cesar Vallejo - Sport Boys Association | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-10 | Sport Boys Association - Los Chankas CYC | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-05 | Real Garcilaso - Sport Boys Association | 3 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
4.2
|
3.75
|
1.65
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 12
Algemeen
Sport Boys Association Geen nederlagen 3
Sport Boys Association More than 4.5 cards 6 van 7
Sport Boys Association Less than 10.5 corners 6 van 7
Alianza Lima Geen winst 4
Alianza Lima Met tegendoelpunten 6
Alianza Lima Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Alianza Lima Beide teams scoren 5 van 6
Alianza Lima Eerste team dat scoort 5 van 7
Alianza Lima More than 4.5 cards 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
Sport Boys Association + Alianza Lima Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Sport Boys Association + Alianza Lima More than 4.5 cards 5 van 6
Sport Boys Association + Alianza Lima Less than 10.5 corners 5 van 6
Sport Boys Association - Alianza Lima
Wereld, Club Friendly Games, match Sport Boys Association - Alianza Lima, starttijd 2024-07-06 20:30:00 internationale tijd.
Sport Boys Association en Alianza Lima neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Alianza Lima
Liga 1 | |||
Ronde 13 | |||
2024-09-29 | Alianza Lima - FBC Melgar | - | |
Ronde 12 | |||
2024-09-22 | Sport Boys Association - Alianza Lima | - | |
Ronde 11 | |||
2024-09-18 | Club Atlético Grau - Alianza Lima | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-15 | Alianza Lima - Carlos A. Mannucci | - | |
Ronde 9 | |||
2024-08-24 | Los Chankas CYC - Alianza Lima | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-21 | Alianza Lima - Cienciano | 3 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-18 | Sporting Cristal - Alianza Lima | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | Alianza Lima - Asociacion Deportiva Tarma | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-03 | Comerciantes Unidos - Alianza Lima | 1 - 3 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |