USV Halbturn - TWL Elektra (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: USV Halbturn
Landesliga Burgenland | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Bad Sauerbrunn - USV Halbturn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | USV Halbturn - ASV Drassburg | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Jennersdorf - USV Halbturn | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | USV Halbturn - SV Schattendorf | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | ESV Parndorf - USV Halbturn | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | USV Halbturn - TWL Elektra | 0 - 4 | |
2024-06-28 | USV Halbturn - SC Neusiedl am See 1919 | geannuleerd |
Serie 8
Algemeen
TWL Elektra Geen winst 4
TWL Elektra Met tegendoelpunten 6
TWL Elektra Beide teams scoren 4 van 5
TWL Elektra Less than 4.5 cards 10 van 10
USV Halbturn Geen nederlagen 4
USV Halbturn Met tegendoelpunten 8
USV Halbturn Beide teams scoren 7 van 8
USV Halbturn Less than 4.5 cards 9 van 9
USV Halbturn - TWL Elektra
Wereld, Club Friendly Games, match USV Halbturn - TWL Elektra, starttijd 2024-07-06 16:00:00 internationale tijd.
USV Halbturn en TWL Elektra neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: TWL Elektra
Regionalliga East | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-20 | FC Marchfeld Donauauen - TWL Elektra | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | TWL Elektra - SC Neusiedl am See 1919 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | SR WGFM Donaufeld - TWL Elektra | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | TWL Elektra - Wiener Sport-Club | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | SV Gloggnitz - TWL Elektra | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | TWL Elektra - SC Wiener Viktoria | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Traiskirchen FCM - TWL Elektra | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TWL Elektra - ASV Siegendorf | 3 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-16 | SC Retz - TWL Elektra | 3 - 1 | |
2024-07-12 | Schwechat - TWL Elektra | geannuleerd |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |