CA Votuporanguense - VOCEM , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.15 | 2.44 | 1.91 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
1.95 | 2.9 | 1 |
1.5 | 1.78 | 1.27 | Gemiddelde doelpunten |
1 | 1.6 | 0.4 |
0.65 | 0.67 | 0.64 | Gemiddelde tegendoelpunten |
0.95 | 1.3 | 0.6 |
Relatieve indicatoren
65%
Wint
30%
Trekt
5%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
30%
Wint
45%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
Evenementen: CA Votuporanguense
Copa Paulista | |||
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | VOCEM - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-29 | CA Votuporanguense - Mirassol FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | EC XV de Novembro de Jaú - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Grêmio Prudente - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | CA Votuporanguense - VOCEM | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-26 | Mirassol FC - CA Votuporanguense | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CA Votuporanguense - EC XV de Novembro de Jaú | 2 - 0 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-27 | CA Votuporanguense - Grêmio Prudente | 1 - 0 | |
2024-04-24 | Grêmio Prudente - CA Votuporanguense | 2 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-20 | CA Votuporanguense - Desportivo Brasil | 1 - 0 |
CA Votuporanguense - VOCEM
Brazilië, Copa Paulista, match CA Votuporanguense - VOCEM, starttijd 2024-07-06 21:00:00 internationale tijd.
CA Votuporanguense en VOCEM neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: VOCEM
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | Mirassol FC - VOCEM | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-28 | VOCEM - EC XV de Novembro de Jaú | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Grêmio Prudente - VOCEM | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | CA Votuporanguense - VOCEM | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-02 | VOCEM - Mirassol FC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | EC XV de Novembro de Jaú - VOCEM | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | VOCEM - Grêmio Prudente | 0 - 0 | |
Paulista, Segunda Divisao U23 | |||
Ronde 15 | |||
2024-03-30 | Grêmio São-Carlense - VOCEM | 2 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-24 | VOCEM - Gremio Osasco Audax EC SP | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-20 | Barretos - VOCEM | 1 - 1 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Grêmio Prudente | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Atlética Francana | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Grêmio São-Carlense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Rio Branco EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Capivariano FC SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4
|
Red Bull Bragantino SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2
|
CA Juventus SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
União Suzano AC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
5
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |