KS Widzew Lodz - FC Banik Ostrava (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
52.9
Algemene spelersbeoordeling
52 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
85 | Rafał Gikiewicz | G | 36 | 0,9M+ | 75.3 |
62 | Lirim Kastrati | D | 24 | 0,2M+ | |
4 | Mateusz Żyro | D | 25 | 0,2M+ | 50.7 |
15 | Juan Fernández | D | 28 | 0,4M+ | 47.7 |
2 | Luís da Silva | D | 24 | 0,1M+ | |
35 | Marek Hanousek | M | 32 | 0,4M+ | 50.7 |
7 | Jakub Łukowski | M | 27 | 0,2M+ | 49.1 |
10 | Fran Álvarez | M | 25 | 0,1M+ | |
37 | Sebastian Kerk | M | 29 | 1,3M+ | 54.9 |
18 | Kamil Cybulski | M | |||
90 | Imad Rondić | F | 24 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
92 | Fábio Nunes | D | 31 | 0,4M+ | 44.5 |
1 | Jan Krzywański | G | |||
95 | Samuel Kozlovský | D | 23 | 0,1M+ | |
94 | Kreshnik Hajrizi | D | 24 | 0,2M+ | 50.3 |
93 | Marcel Krajewski | D | |||
97 | Juljan Shehu | M | 25 | 0,3M+ | |
96 | Noah Diliberto | M | 22 | 52.5 | |
99 | Hubert Sobol | F | 23 | 0,4M+ | |
98 | Antoni Klimek | F | 18 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
49.5
Algemene spelersbeoordeling
74.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří Letáček | G | 24 | 0,3M+ | 55.9 |
24 | Jan Juroska | D | 30 | 0,3M+ | 49.3 |
17 | Michal Frydrych | D | 33 | 1,0M+ | 52.1 |
26 | Matej Chalus | D | 25 | 0,5M+ | 47.9 |
15 | Patrick Kpozo | D | 26 | 0,1M+ | 48.7 |
5 | Jiri Boula | M | 24 | 0,0M+ | 50.3 |
28 | Filip Kubala | F | 24 | 0,3M+ | 47.9 |
9 | David Buchta | M | 24 | 47.7 | |
10 | Matej Sin | M | 18 | ||
32 | Ewerton Paixao Da Silva | M | 26 | 0,2M+ | 56.5 |
33 | Erik Prekop | F | 26 | 0,2M+ | 48.5 |
Plaatsvervanger | |||||
19 | David Lischka | D | 26 | 1,1M+ | 51.3 |
66 | Matus Rusnak | M | 23 | ||
13 | Samuel Grygar | M | |||
12 | Jakub Markovic | G | 22 | 0,2M+ | |
94 | Eldar Sehic | D | 23 | 0,1M+ | |
93 | Michal Fukala | D | 23 | 0,5M+ | 47.5 |
96 | Daniel Holzer | M | 28 | 0,4M+ | 44.3 |
98 | Abdoullahi Tanko | F | 25 | 0,1M+ | |
97 | Quadri Adebayo Adediran | F | 23 | 43.9 | |
95 | Jiří Klíma | F | 26 | 0,5M+ | 50.5 |
99 | Uchenna Aririerisim |
Evenementen: KS Widzew Lodz
Ekstraklasa | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | KS Lechia Gdansk - KS Widzew Lodz | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | KS Widzew Lodz - GKS Piast Gliwice | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-13 | GKS Katowice - KS Widzew Lodz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Jagiellonia Białystok - KS Widzew Lodz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-23 | KS Widzew Lodz - RKS Radomiak Radom | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | MKS Pogon Szczecin - KS Widzew Lodz | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | KS Widzew Lodz - WKS Slask Wroclaw | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-05 | Cracovia Krakow - KS Widzew Lodz | 1 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | KS Widzew Lodz - KKS Lech Poznan | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-22 | FKS Stal Mielec - KS Widzew Lodz | 1 - 1 |
Serie 9
Algemeen
FC Banik Ostrava Nederlagen 3
FC Banik Ostrava Geen winst 5
FC Banik Ostrava Met tegendoelpunten 5
FC Banik Ostrava Eerste tegendoelpunt 4 van 5
FC Banik Ostrava Less than 4.5 cards 6 van 6
KS Widzew Lodz Met tegendoelpunten 8
KS Widzew Lodz Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
KS Widzew Lodz Beide teams scoren 6 van 6
KS Widzew Lodz Eerste tegendoelpunt 5 van 7
KS Widzew Lodz - FC Banik Ostrava
Wereld, Club Friendly Games, match KS Widzew Lodz - FC Banik Ostrava, starttijd 2024-07-06 09:00:00 internationale tijd.
KS Widzew Lodz en FC Banik Ostrava neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Banik Ostrava
1. Liga | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | FC Banik Ostrava - SK Dynamo Ceske Budejovice | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | FK Teplice - FC Banik Ostrava | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | FC Banik Ostrava - SK Slavia Praag | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | SK Sigma Olomouc - FC Banik Ostrava | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Banik Ostrava - FC Slovan Liberec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | 1. FC Slovacko - FC Banik Ostrava | 1 - 0 | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | FC Banik Ostrava - FC Kopenhagen | 1 - 0 | |
1. Liga | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | FC Banik Ostrava - FC Hradec Kralove | 1 - 0 | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-07 | FC Kopenhagen - FC Banik Ostrava | 1 - 0 | |
1. Liga | |||
2024-08-04 | MFK Karvina - FC Banik Ostrava | Uitgesteld |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |