TJ Baník Kalinovo - Lokomotiva Zvolen (1-7), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TJ Baník Kalinovo
3. Liga, East | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | MFK Vranov Nad Toplou - TJ Baník Kalinovo | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | TJ Baník Kalinovo - MSK Namestovo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | Slávia TU Košice - TJ Baník Kalinovo | - | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | FILJO Ladomerská Vieska - TJ Baník Kalinovo | - | |
3. Liga, East | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | TJ Baník Kalinovo - Partizan Bardejov | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | MSK Rimavska Sobota - TJ Baník Kalinovo | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | TJ Baník Kalinovo - FTC Fiľakovo | 1 - 1 | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-07 | TJ Vinohrad Čebovce - TJ Baník Kalinovo | 0 - 3 | |
3. Liga, East | |||
2024-08-04 | SK Odeva Lipany - TJ Baník Kalinovo | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-07 | TJ Baník Kalinovo - Lokomotiva Zvolen | 1 - 7 |
TJ Baník Kalinovo - Lokomotiva Zvolen
Wereld, Club Friendly Games, match TJ Baník Kalinovo - Lokomotiva Zvolen, starttijd 2024-07-07 08:30:00 internationale tijd.
TJ Baník Kalinovo en Lokomotiva Zvolen neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lokomotiva Zvolen
2. Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | FC STK 1914 Samorin - Lokomotiva Zvolen | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Lokomotiva Zvolen - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | MSK ZIlina B - Lokomotiva Zvolen | - | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | Tj Partizan Lubela - Lokomotiva Zvolen | - | |
2. Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Lokomotiva Zvolen - MFK Tatran Liptovský Mikuláš | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | Povazska Bystrica - Lokomotiva Zvolen | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Lokomotiva Zvolen - FK Humenné | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-02 | 1. FC Tatran Presov - Lokomotiva Zvolen | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | Lokomotiva Zvolen - FC Petrzalka 1898 | 0 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-07 | TJ Baník Kalinovo - Lokomotiva Zvolen | 1 - 7 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |