FK Fotbal Trinec - MSK ZIlina B (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Fotbal Trinec
MSFL | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | FK Fotbal Trinec - CSK Uhersky Brod | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | FK Apos Blansko - FK Fotbal Trinec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FK Fotbal Trinec - FC Zbrojovka Brno B | - | |
Ronde 17 | |||
2024-09-11 | Slovacko B - FK Fotbal Trinec | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | FC Fastav Zlin B - FK Fotbal Trinec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | FK Fotbal Trinec - MFK Karvina B | 5 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | FC Hlucin - FK Fotbal Trinec | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | FK Fotbal Trinec - Start Brno | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FC Slovan Rosice - FK Fotbal Trinec | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | FK Fotbal Trinec - MFK Frydek-Mistek | 2 - 1 |
Serie 15
Algemeen
FK Fotbal Trinec Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FK Fotbal Trinec Beide teams scoren 5 van 7
FK Fotbal Trinec Less than 4.5 cards 10 van 10
MSK ZIlina B Geen winst 5
MSK ZIlina B Met tegendoelpunten 15
MSK ZIlina B Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
MSK ZIlina B Beide teams scoren 8 van 9
MSK ZIlina B Less than 4.5 cards 6 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
FK Fotbal Trinec + MSK ZIlina B Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FK Fotbal Trinec + MSK ZIlina B Beide teams scoren 5 van 6
FK Fotbal Trinec + MSK ZIlina B Less than 4.5 cards 6 van 6
FK Fotbal Trinec Zeges 4
FK Fotbal Trinec Geen nederlagen 6
FK Fotbal Trinec Winnaar eerste helft 4 van 5
MSK ZIlina B Met tegendoelpunten 6
FK Fotbal Trinec - MSK ZIlina B
Wereld, Club Friendly Games, match FK Fotbal Trinec - MSK ZIlina B, starttijd 2024-07-10 08:30:00 internationale tijd.
FK Fotbal Trinec en MSK ZIlina B neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MSK ZIlina B
2. Liga | |||
Ronde 14 | |||
2025-02-23 | MSK ZIlina B - FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana | - | |
Ronde 13 | |||
2024-11-02 | MFK Goral Stara Lubovna - MSK ZIlina B | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | 1. FC Tatran Presov - MSK ZIlina B | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | MSK ZIlina B - FC Petrzalka 1898 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | FC Vion Zlate Moravce - Vrable - MSK ZIlina B | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | MSK ZIlina B - Lokomotiva Zvolen | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-23 | MSK Puchov - MSK ZIlina B | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | OFK Malzenice - MSK ZIlina B | 0 - 1 | |
2024-08-18 | MSK ZIlina B - OFK Malzenice | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-08-11 | MSK ZIlina B - Slovan Bratislava B | 2 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |