FK Arda Kurdzhali - FC Drita (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Arda Kurdzhali
Parva Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-19 | CSKA 1948 - FK Arda Kurdzhali | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | FK Arda Kurdzhali - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Levski Sofia - FK Arda Kurdzhali | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | FK Arda Kurdzhali - Botev Plovdiv | - | |
Ronde 12 | |||
2024-09-14 | Cherno More Varna - FK Arda Kurdzhali | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-30 | PFC Slavia Sofia - FK Arda Kurdzhali | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-24 | FK Arda Kurdzhali - CSKA Sofia | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-16 | FK Spartak 1918 Varna - FK Arda Kurdzhali | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-09 | FK Arda Kurdzhali - FK Hebar Pazardzhik | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Ludogorets 1945 Razgrad - FK Arda Kurdzhali | 5 - 1 |
FK Arda Kurdzhali - FC Drita
Wereld, Club Friendly Games, match FK Arda Kurdzhali - FC Drita, starttijd 2024-07-11 15:30:00 internationale tijd.
FK Arda Kurdzhali en FC Drita neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Drita
Superliga e Kosovës | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-02 | FC Drita - KF Ferizaj | - | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 636 | |||
2024-08-29 | FC Drita - Legia Warschau | 0 - 1 | |
Superliga e Kosovës | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FC Drita - FC Suhareka | Uitgesteld | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 636 | |||
2024-08-22 | Legia Warschau - FC Drita | 2 - 0 | |
Superliga e Kosovës | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-19 | FC Prishtina - FC Drita | Uitgesteld | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | FC Drita - FK Auda | 3 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |