SC Spelle-Venhaus - Preußen Münster II (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Spelle-Venhaus
Oberliga Niedersachsen | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-29 | SC Spelle-Venhaus - Heeslinger SC | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | 1 FC Germ Egestorf/Langreder - SC Spelle-Venhaus | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | SC Spelle-Venhaus - SSV Vorsfelde | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | SC Spelle-Venhaus - Duitsland | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | MTV Eintracht Celle - SC Spelle-Venhaus | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | SC Spelle-Venhaus - BSV SW Rehden | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | SV Atlas Delmenhorst - SC Spelle-Venhaus | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SC Spelle-Venhaus - Eintracht Braunschweig II | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Wilhelmshaven - SC Spelle-Venhaus | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | SC Spelle-Venhaus - FC Eintracht Rheine | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.2
|
4
|
2.45
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
SC Spelle-Venhaus + Preußen Münster II Less than 4.5 cards 10 van 10
Preußen Münster II Nederlagen 3
Preußen Münster II Met tegendoelpunten 3
SC Spelle-Venhaus Met tegendoelpunten 27
SC Spelle-Venhaus Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
SC Spelle-Venhaus Eerste tegendoelpunt 6 van 7
SC Spelle-Venhaus - Preußen Münster II
Wereld, Club Friendly Games, match SC Spelle-Venhaus - Preußen Münster II, starttijd 2024-07-11 17:00:00 internationale tijd.
SC Spelle-Venhaus en Preußen Münster II neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Preußen Münster II
Oberliga Westfalen | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Rot Weiss Ahlen - Preußen Münster II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | Preußen Münster II - SV Lippstadt 08 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | VfL Bochum 1848 II - Preußen Münster II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Preußen Münster II - 1. FC Gievenbeck 1949 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SV Westfalia Rhynern - Preußen Münster II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Preußen Münster II - SpVgg Erkenschwick e. V. | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | SC Verl II - Preußen Münster II | 7 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-11 | SC Spelle-Venhaus - Preußen Münster II | 3 - 1 | |
2024-07-06 | FC Gutersloh 2000 - Preußen Münster II | 2 - 1 | |
2024-07-02 | Wuppertaler SV - Preußen Münster II | 3 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |