Akron Akademia Konoplev - Baltika Kaliningrad Youth , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.65 | 4.33 | 3.09 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.3 | 2.7 | 3.9 |
1.55 | 2.22 | 1 | Gemiddelde doelpunten |
1.3 | 1.2 | 1.4 |
2.1 | 2.11 | 2.09 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2 | 1.5 | 2.5 |
Relatieve indicatoren
40%
Wint
10%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
25%
Wint
25%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 3.5
Evenementen: Akron Akademia Konoplev
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Lokomotiv Moskou - Akron Akademia Konoplev | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Akron Akademia Konoplev - Spartak Moscow Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Samara Kryliya Sovetov - Akron Akademia Konoplev | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Akron Akademia Konoplev - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Akron Akademia Konoplev - Sochi Youth | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Strogino Moscow Youth - Akron Akademia Konoplev | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Rubin Kazan - Akron Akademia Konoplev | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Akron Akademia Konoplev - Krasnodar Youth | 4 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Akron Akademia Konoplev - Lokomotiv Moskou | 1 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Master-Saturn Egorjevsk - Akron Akademia Konoplev | 0 - 2 |
Akron Akademia Konoplev - Baltika Kaliningrad Youth
Rusland, Youth League, match Akron Akademia Konoplev - Baltika Kaliningrad Youth, starttijd 2024-07-12 12:00:00 internationale tijd.
Akron Akademia Konoplev en Baltika Kaliningrad Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Baltika Kaliningrad Youth
Youth League | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Rubin Kazan - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Baltika Kaliningrad Youth - Master-Saturn Egorjevsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Spartak Moscow Youth - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Akron Akademia Konoplev - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Baltika Kaliningrad Youth - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Krasnodar Youth - Baltika Kaliningrad Youth | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Baltika Kaliningrad Youth - Lokomotiv Moskou | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Samara Kryliya Sovetov - Baltika Kaliningrad Youth | 3 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Baltika Kaliningrad Youth - Rubin Kazan | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-03 | Sochi Youth - Baltika Kaliningrad Youth | 2 - 2 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 12 | 9 | 2 | 1 | 25:10 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 12 | 8 | 0 | 4 | 33:15 | 24 |
3
|
Krasnodar Youth | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:18 | 23 |
4
|
Sochi Youth | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:11 | 19 |
5
|
Rubin Kazan | 12 | 5 | 2 | 5 | 10:9 | 17 |
6
|
Akron Akademia Konoplev | 12 | 5 | 1 | 6 | 18:23 | 16 |
7
|
Baltika Kaliningrad Youth | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:21 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:28 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:26 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 12 | 0 | 3 | 9 | 7:24 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 12 | 10 | 0 | 2 | 38:10 | 30 |
2
|
FK Zenit St Petersburg | 12 | 10 | 0 | 2 | 30:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 12 | 9 | 0 | 3 | 25:15 | 27 |
4
|
Dinamo Moskou | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:11 | 21 |
6
|
Chertanovo Moscow Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 20:24 | 13 |
6
|
Ural Ekaterinburg | 12 | 3 | 4 | 5 | 14:20 | 13 |
7
|
Akhmat Youth | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:22 | 13 |
8
|
Fakel Voronezh Youth | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:17 | 10 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 12 | 1 | 4 | 7 | 13:31 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:26 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |