Encarnacion FC - Atlético Colegiales (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Encarnacion FC
Division Intermedia | |||
Ronde 18 | |||
2024-07-26 | Encarnacion FC - Club Fernando de La Mora | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-19 | CA 3 de Febrero - Encarnacion FC | 1 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-12 | Encarnacion FC - Atlético Colegiales | 5 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-08 | Encarnacion FC - Sp. San Lorenzo | 0 - 0 | |
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-04 | Deportivo Pinoza - Encarnacion FC | 0 - 3 | |
Division Intermedia | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Independiente FBC - Encarnacion FC | 3 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
4.1
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 4
Algemeen
Encarnacion FC + Atlético Colegiales Less than 4.5 cards 10 van 10
Atlético Colegiales Met tegendoelpunten 10
Atlético Colegiales Beide teams scoren 8 van 10
Atlético Colegiales Verliezer eerste helft 5 van 6
Encarnacion FC - Atlético Colegiales
Paraguay, Division Intermedia, match Encarnacion FC - Atlético Colegiales, starttijd 2024-07-12 23:30:00 internationale tijd.
Encarnacion FC en Atlético Colegiales neemt deel aan het kampioenschap Division Intermedia, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atlético Colegiales
Division Intermedia | |||
Ronde 18 | |||
2024-07-29 | Guaireña - Atlético Colegiales | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-20 | Atlético Colegiales - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-12 | Encarnacion FC - Atlético Colegiales | 5 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-08 | CA 3 de Febrero - Atlético Colegiales | 1 - 0 | |
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-04 | Club Pilcomayo - Atlético Colegiales | 1 - 4 | |
Division Intermedia | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Atlético Colegiales - Club Fernando de La Mora | 1 - 1 |
Klassement
Division Intermedia 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Recoleta | 17 | 11 | 3 | 3 | 36:14 | 36 |
2
|
Club Atlético Tembetary | 17 | 10 | 3 | 4 | 24:14 | 33 |
3
|
Carapegua | 17 | 8 | 5 | 4 | 23:15 | 29 |
4
|
Sp. San Lorenzo | 17 | 8 | 5 | 4 | 21:16 | 29 |
5
|
Encarnacion FC | 17 | 8 | 3 | 6 | 25:21 | 27 |
6
|
Resistencia FC | 17 | 8 | 3 | 6 | 18:19 | 27 |
7
|
Club Fernando de La Mora | 17 | 6 | 6 | 5 | 20:18 | 24 |
8
|
Guaireña | 17 | 6 | 7 | 4 | 16:13 | 22 |
9
|
Independiente FBC | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:19 | 22 |
10
|
General Martín Ledesma | 17 | 5 | 7 | 5 | 19:23 | 22 |
11
|
Rubio Nu | 17 | 5 | 6 | 6 | 21:25 | 21 |
12
|
Deportivo Santani | 17 | 5 | 6 | 6 | 18:23 | 21 |
13
|
12 de Junio de Villa Hayes | 17 | 5 | 4 | 8 | 18:20 | 19 |
14
|
Pastoreo FC | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:27 | 15 |
15
|
CA 3 de Febrero | 17 | 3 | 5 | 9 | 11:21 | 14 |
16
|
Atlético Colegiales | 17 | 1 | 4 | 12 | 18:34 | 7 |