SV Lichtenberg 47 - Hallescher FC (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SV Lichtenberg 47
Oberliga NOFV Nord | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-20 | SV Lichtenberg 47 - Tennis Borussia Berlin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-06 | FC Hansa Rostock II - SV Lichtenberg 47 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | SV Lichtenberg 47 - TSG Neustrelitz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Rostocker FC - SV Lichtenberg 47 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | SV Lichtenberg 47 - SV Sparta Lichtenberg | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SC Staaken 1919 - SV Lichtenberg 47 | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | SV Lichtenberg 47 - BSV Eintracht Mahlsdorf | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | FSV Optik Rathenow - SV Lichtenberg 47 | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | SV Lichtenberg 47 - SG Dynamo Schwerin | 5 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | SV Lichtenberg 47 - Füchse Berlin Reinickendorf | 5 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
11
|
7
|
1.17
|
Click on the odds to view the odds history
SV Lichtenberg 47 - Hallescher FC
Wereld, Club Friendly Games, match SV Lichtenberg 47 - Hallescher FC, starttijd 2024-07-12 17:00:00 internationale tijd.
SV Lichtenberg 47 en Hallescher FC neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Hallescher FC
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-06 | Hallescher FC - Carl Zeiss Jena | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-27 | FSV Zwickau - Hallescher FC | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-20 | Hallescher FC - Hertha BSC Berlin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-13 | Hallescher FC - FSV Luckenwalde | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-10 | FC Viktoria Berlin 1889 - Hallescher FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Hallescher FC - FC Eilenburg | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Lokomotive Leipzig - Hallescher FC | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-20 | Hallescher FC - VSG Altglienicke | 1 - 0 | |
DFB Pokal | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-16 | Hallescher FC - St. Pauli | 2 - 3 | |
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-11 | FC RW Erfurt - Hallescher FC | 0 - 4 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |