Cherno More Varna - Dobrudzha Dobrich (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Cherno More Varna
Parva Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | PFC Slavia Sofia - Cherno More Varna | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Cherno More Varna - CSKA Sofia | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | FK Spartak 1918 Varna - Cherno More Varna | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Cherno More Varna - FK Hebar Pazardzhik | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-01 | Ludogorets 1945 Razgrad - Cherno More Varna | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-26 | Cherno More Varna - FK Krumovgrad | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-19 | Lokomotiv 1926 Plovdiv - Cherno More Varna | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-12 | Cherno More Varna - Botev Vratsa | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-04 | Lokomotiv Sofia - Cherno More Varna | 2 - 1 | |
UEFA Europa Conference League | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-01 | Cherno More Varna - Hapoel Beer Sheva FC | 1 - 2 |
Cherno More Varna - Dobrudzha Dobrich
Wereld, Club Friendly Games, match Cherno More Varna - Dobrudzha Dobrich, starttijd 2024-07-13 16:45:00 internationale tijd.
Cherno More Varna en Dobrudzha Dobrich neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dobrudzha Dobrich
Vtora Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | PFC Botev Plovdiv II - Dobrudzha Dobrich | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | Dobrudzha Dobrich - FC Strumska Slava | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | PFC Belasitsa Petrich - Dobrudzha Dobrich | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | Dobrudzha Dobrich - PFC Minyor Pernik | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-02 | Yantra Gabrovo - Dobrudzha Dobrich | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Dobrudzha Dobrich - PFC Montana 1921 | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | Ludogorets Razgrad - Dobrudzha Dobrich | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-13 | Dobrudzha Dobrich - OFC Nesebar Nesebar | 6 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | PFC Spartak Pleven - Dobrudzha Dobrich | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-28 | Dobrudzha Dobrich - PFC CSKA II Sofia | 4 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |