GKS Belchatow - Skra Czestochowa (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GKS Belchatow
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | Stomil Olsztyn - GKS Belchatow | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-29 | GKS Belchatow - Lechia Tomaszow Mazowiecki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-25 | Legia Warschau II - GKS Belchatow | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-20 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Belchatow | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | GKS Belchatow - Unia Skierniewice | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-09-06 | GKS Belchatow - Polonia Warschau | 1 - 4 | |
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | GKS Belchatow - ŁKS Łomża | 2 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | TS Sokol Aleksandrow Lodzki - GKS Belchatow | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | GKS Belchatow - Jagiellonia II Białystok | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Wigry Suwalki - GKS Belchatow | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
3.6
|
2.3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 10
Algemeen
GKS Belchatow Geen nederlagen 3
GKS Belchatow Less than 4.5 cards 10 van 10
Skra Czestochowa Geen winst 3
Skra Czestochowa Met tegendoelpunten 3
Skra Czestochowa Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Skra Czestochowa Eerste tegendoelpunt 5 van 7
Skra Czestochowa More than 4.5 cards 6 van 8
Persoonlijke ontmoetingen
GKS Belchatow + Skra Czestochowa Less than 4.5 cards 9 van 9
GKS Belchatow Met tegendoelpunten 4
Skra Czestochowa Geen nederlagen 6
GKS Belchatow - Skra Czestochowa
Wereld, Club Friendly Games, match GKS Belchatow - Skra Czestochowa, starttijd 2024-07-13 08:00:00 internationale tijd.
GKS Belchatow en Skra Czestochowa neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skra Czestochowa
II Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-05 | Skra Czestochowa - Chojnice | - | |
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | Wieczysta Kraków - Skra Czestochowa | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | Skra Czestochowa - KS Wisla Pulawy | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Skra Czestochowa - KS Polonia Bytom SA | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | Świt Skolwin Szczecin - Skra Czestochowa | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Skra Czestochowa - GKS Jastrzebie Zdroj | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-23 | TS Podbeskidzie Bielsko-Biala - Skra Czestochowa | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-16 | Skra Czestochowa - Pogon Grodzisk Mazowiecki | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | PKS Olimpia Elblag - Skra Czestochowa | 0 - 1 | |
Puchar Polski | |||
2024-08-07 | MKP Kotwica Kolobrzeg - Skra Czestochowa | 2 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |