KS Hutnik Krakow SSA - LKS Wiślanie Jaśkowice (6-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Hutnik Krakow SSA
II Liga | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | KS Hutnik Krakow SSA - CWKS Resovia | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Rekord Bielsko Biala - KS Hutnik Krakow SSA | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | KS Hutnik Krakow SSA - Olimpia Grudziadz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | Zaglebie Sosnowiec SA - KS Hutnik Krakow SSA | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-24 | KS Hutnik Krakow SSA - Chojnice | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Wieczysta Kraków - KS Hutnik Krakow SSA | 7 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | KS Hutnik Krakow SSA - KS Wisla Pulawy | 1 - 0 | |
Puchar Polski | |||
2024-08-06 | KS Hutnik Krakow SSA - Zagłębie Lubin II | 4 - 1 | |
II Liga | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Skra Czestochowa - KS Hutnik Krakow SSA | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | KS Hutnik Krakow SSA - Świt Skolwin Szczecin | 0 - 1 |
Serie 9
Algemeen
KS Hutnik Krakow SSA Met tegendoelpunten 5
KS Hutnik Krakow SSA Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
KS Hutnik Krakow SSA Beide teams scoren 4 van 5
KS Hutnik Krakow SSA Eerste tegendoelpunt 4 van 5
KS Hutnik Krakow SSA Verliezer eerste helft 4 van 5
KS Hutnik Krakow SSA Less than 4.5 cards 5 van 6
LKS Wiślanie Jaśkowice Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
LKS Wiślanie Jaśkowice Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
KS Hutnik Krakow SSA Met tegendoelpunten 3
KS Hutnik Krakow SSA - LKS Wiślanie Jaśkowice
Wereld, Club Friendly Games, match KS Hutnik Krakow SSA - LKS Wiślanie Jaśkowice, starttijd 2024-07-13 08:30:00 internationale tijd.
KS Hutnik Krakow SSA en LKS Wiślanie Jaśkowice neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Wiślanie Jaśkowice
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | LKS Wiślanie Jaśkowice - Wisła II Kraków | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | MKS Podlasie Biala Podlaska - LKS Wiślanie Jaśkowice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | LKS Wiślanie Jaśkowice - KS Wisloka Debica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Avia Świdnik - LKS Wiślanie Jaśkowice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | LKS Wiślanie Jaśkowice - Star Starachowice | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | LKS Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Pogon Sokol Lubaczow - LKS Wiślanie Jaśkowice | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | LKS Wiślanie Jaśkowice - ZKS Unia Tarnow | 3 - 0 | |
2024-08-03 | LKS Wiślanie Jaśkowice - Garbarnia Kraków | geannuleerd | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | LKS Goczałkowice-Zdrój - LKS Wiślanie Jaśkowice | 0 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |