Povazska Bystrica - MFK Vyskov , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Povazska Bystrica
2. Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Povazska Bystrica - FK Humenné | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | 1. FC Tatran Presov - Povazska Bystrica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Povazska Bystrica - FC Petrzalka 1898 | - | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | MŠK Kysucké Nové Mesto - Povazska Bystrica | - | |
2. Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-23 | FC Vion Zlate Moravce - Vrable - Povazska Bystrica | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | Povazska Bystrica - Lokomotiva Zvolen | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | MSK Puchov - Povazska Bystrica | Uitgesteld | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | Povazska Bystrica - OFK Malzenice | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-28 | Slovan Bratislava B - Povazska Bystrica | Uitgesteld | |
2024-07-27 | Povazska Bystrica - Slovan Bratislava B | 1 - 3 |
Povazska Bystrica - MFK Vyskov
Wereld, Club Friendly Games, match Povazska Bystrica - MFK Vyskov, starttijd 2024-07-13 12:00:00 internationale tijd.
Povazska Bystrica en MFK Vyskov neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MFK Vyskov
FNL | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | FC Mas Taborsko - MFK Vyskov | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-21 | AC Sparta Praag B - MFK Vyskov | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | MFK Vyskov - MFK Chrudim | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-01 | FK Varnsdorf - MFK Vyskov | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-26 | MFK Vyskov - FC Zbrojovka Brno | - | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | 1 HFK Olomouc - MFK Vyskov | 0 - 2 | |
FNL | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-16 | SFC Opava - MFK Vyskov | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-12 | MFK Vyskov - SK Slavia Praha B | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-04 | Baník Ostrava B - MFK Vyskov | 1 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-07-31 | MFK Vyskov - FC Vlasim | 1 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |