Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Spartak Kazinka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-08 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-31 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | 5 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-08-25 | Spartak Kazinka - Avangard Chaplygin | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-08-17 | Rodnik Parshinovka - Spartak Kazinka | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | Spartak Kazinka - Atom Lebedyan | 3 - 12 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-28 | Temp Dobroye - Spartak Kazinka | 4 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Spartak Kazinka Met tegendoelpunten 4
Spartak Kazinka Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Spartak Kazinka Less than 4.5 cards 9 van 9
Gazovik Zadonsk Met tegendoelpunten 6
Gazovik Zadonsk Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Gazovik Zadonsk Less than 4.5 cards 6 van 6
Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, match Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk, starttijd 2024-07-13 14:00:45 internationale tijd.
Spartak Kazinka en Gazovik Zadonsk neemt deel aan het kampioenschap Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gazovik Zadonsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-07 | Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-31 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | 5 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-08-24 | Lev Tolstoy - Gazovik Zadonsk | 8 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | 5 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 |
Klassement
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:6 | 31 |
2
|
Rodnik Parshinovka | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:9 | 31 |
3
|
Atom Lebedyan | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:20 | 25 |
4
|
Temp Dobroye | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:25 | 23 |
5
|
Lev Tolstoy | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:33 | 16 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 14 | 4 | 0 | 10 | 32:66 | 12 |
7
|
Spartak Kazinka | 13 | 2 | 2 | 9 | 23:45 | 8 |
8
|
Avangard Chaplygin | 12 | 1 | 0 | 11 | 13:44 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 12 | 12 | 0 | 0 | 82:10 | 36 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 13 | 9 | 2 | 2 | 64:25 | 29 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 12 | 9 | 1 | 2 | 64:21 | 28 |
4
|
Stanovoye | 13 | 7 | 0 | 6 | 42:35 | 21 |
5
|
Fakel Terbuny | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:55 | 13 |
6
|
Maevka | 13 | 4 | 1 | 8 | 25:53 | 13 |
7
|
Yelets-M | 12 | 1 | 1 | 10 | 12:42 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:81 | 2 |