Academia JM - U9 - CDUSS - U9 (6-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Academia JM - U9
Relampaleague USS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | UCH La Reina - U9 - Academia JM - U9 | 4 - 2 | |
Relampaleague Chicureo | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-10 | Academia JM - U9 - Colo Colo Chicauma - U9 | 0 - 3 | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Academia JM - U9 - Cruzaditos - U9 | 0 - 9 | |
Relampaleague Chicureo | |||
2024-07-20 | Academia JM - U9 - Real Betis Academy - U9 | 0 - 3 | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Academia JM - U9 - CDUSS - U9 | 6 - 2 |
Academia JM - U9 - CDUSS - U9
Chile Amateur, Relampaleague USS, match Academia JM - U9 - CDUSS - U9, starttijd 2024-07-14 13:00:00 internationale tijd.
Academia JM - U9 en CDUSS - U9 neemt deel aan het kampioenschap Relampaleague USS, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CDUSS - U9
Relampagol 18 de Agosto - U9 | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | CDUSS - U9 - Colegio Almenar del Maipo - U9 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | CDUSS - U9 - Unión Española Cordillera - U9 | - | |
Relampaleague USS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | CDUSS - U9 - Academia La Florida - U9 | 6 - 1 | |
2024-07-28 | Inter Academy LAF - U9 - CDUSS - U9 | 1 - 5 | |
2024-07-28 | UCH La Reina - U9 - CDUSS - U9 | 1 - 6 | |
Torneo Ralampagol - U9 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-21 | CDUSS - U9 - Universidad de Chile La Reina - U9 | 7 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-07-21 | CDUSS - U9 - Futuro Albo Las Condes - U9 | 1 - 4 |
Klassement
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cruzaditos - U7 | 6 | 6 | 0 | 0 | 61:9 | 18 |
2
|
Futuro Albo Las Condes - U7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 35:30 | 12 |
3
|
UCH La Reina - U7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13:39 | 3 |
4
|
UE Santa Laura - U7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 15:46 | 3 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cruzaditos - U9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 85:6 | 21 |
2
|
Futuro Albo Las Condes - U9 | 7 | 5 | 0 | 2 | 33:28 | 15 |
3
|
CDUSS - U9 | 7 | 4 | 0 | 3 | 30:22 | 12 |
4
|
UCH La Reina - U9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 21:42 | 9 |
5
|
UC Quilicura - U9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 26:34 | 9 |
6
|
Academia JM - U9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 15:25 | 7 |
7
|
Inter Academy LAF - U9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 16:42 | 6 |
8
|
Academia La Florida - U9 | 7 | 1 | 1 | 5 | 15:42 | 4 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cruzaditos - U11 | 8 | 8 | 0 | 0 | 55:8 | 24 |
2
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U11 | 8 | 7 | 0 | 1 | 73:19 | 21 |
3
|
UCH La Reina - U11 | 8 | 6 | 0 | 2 | 36:22 | 18 |
4
|
CDUSS - U11 | 8 | 5 | 0 | 3 | 39:10 | 15 |
5
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 26:36 | 12 |
6
|
Academia JM - U11 | 8 | 3 | 1 | 4 | 21:42 | 10 |
7
|
Inter Academy LAF Azul - U11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 21:39 | 7 |
8
|
UC Quilicura - U11 | 8 | 2 | 1 | 5 | 20:51 | 7 |
9
|
Academia La Florida - U11 | 8 | 1 | 1 | 6 | 15:49 | 4 |
10
|
Inter Academy LAF Blanco - U11 | 8 | 0 | 0 | 8 | 10:40 | 0 |
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes - U13 | 7 | 7 | 0 | 0 | 56:18 | 21 |
2
|
UC Quilicura - U13 | 7 | 6 | 0 | 1 | 29:12 | 18 |
3
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | 7 | 5 | 0 | 2 | 22:19 | 15 |
4
|
Academia La Florida - U13 | 7 | 3 | 1 | 3 | 24:26 | 10 |
5
|
UCH La Reina - U13 | 7 | 3 | 0 | 4 | 23:19 | 9 |
6
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17:22 | 7 |
7
|
Sporting Club - U13 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:35 | 3 |
8
|
Academia JM - U13 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0:26 | 0 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Axe FC - U15 | 7 | 6 | 0 | 1 | 32:11 | 18 |
2
|
UCH La Reina - U15 | 7 | 5 | 1 | 1 | 26:13 | 16 |
3
|
Academia La Florida - U15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:5 | 15 |
4
|
PS4 FC - U15 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:14 | 13 |
5
|
Futuro Albo Las Condes - U15 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:28 | 7 |
6
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8:17 | 5 |
7
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13:20 | 4 |
8
|
UC Quilicura - U15 | 7 | 0 | 2 | 5 | 10:23 | 2 |
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UCH La Reina - U7 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U7 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U9 | ||||||
|
UC Quilicura - U9 | ||||||
|
CDUSS - U9 | ||||||
|
Cruzaditos - U9 | ||||||
|
UCH La Reina - U9 | ||||||
|
Academia JM - U9 | ||||||
|
Inter Academy LAF - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U9 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Club - U13 | ||||||
|
Academia La Florida - U13 | ||||||
|
UC Quilicura - U13 | ||||||
|
Academia JM - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U15 | ||||||
|
UC Quilicura - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | ||||||
|
Axe FC - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | ||||||
|
UCH La Reina - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U15 |
Relampaleague USS - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
UCH La Reina - U7 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U7 |
Relampaleague USS - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U9 | ||||||
|
UC Quilicura - U9 | ||||||
|
CDUSS - U9 | ||||||
|
Cruzaditos - U9 | ||||||
|
UCH La Reina - U9 | ||||||
|
Academia JM - U9 | ||||||
|
Inter Academy LAF - U9 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U9 |
Relampaleague USS - U11 2024: 2024
Relampaleague USS - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Club - U13 | ||||||
|
Academia La Florida - U13 | ||||||
|
UC Quilicura - U13 | ||||||
|
Academia JM - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U13 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Relampaleague USS - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia La Florida - U15 | ||||||
|
UC Quilicura - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Blanco - U15 | ||||||
|
Axe FC - U15 | ||||||
|
Inter Academy LAF Azul - U15 | ||||||
|
UCH La Reina - U15 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U15 |