CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CFyP U de Chile Zona Sur - U11
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-02 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Unión Española Lampa - U11 | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-26 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Sporting Club - U11 | 5 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-04-28 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - AC. Golden - U11 | 8 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-14 | Masía - U11 - CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 - 6 |
Serie 6
Algemeen
Futuro Albo Peñalolén - U11 Geen winst 5
Futuro Albo Peñalolén - U11 Met tegendoelpunten 5
Futuro Albo Peñalolén - U11 Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Futuro Albo Peñalolén - U11 Beide teams scoren 4 van 5
Futuro Albo Peñalolén - U11 Less than 4.5 cards 10 van 10
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 Zeges 4
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11
Chile Amateur, FA CUP La Liga Formación, match CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11, starttijd 2024-07-14 13:00:00 internationale tijd.
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 en Futuro Albo Peñalolén - U11 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Liga Formación, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Peñalolén - U11
FA CUP La Liga Iniciación | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - UC La Cisterna - U11 | - | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-14 | CFyP U de Chile Zona Sur - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | - | |
FA CUP La Serena - U11 | |||
Ronde 50 | |||
2024-06-30 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Serena Sport - U11 | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Selección Serena B - U11 | 2 - 2 | |
2024-06-28 | Academia La Serena - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | 3 - 2 | |
2024-06-28 | U de Chile Calama - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 - 1 | |
2024-06-28 | Palestino La Serena - U11 - Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 - 2 |
Klassement
FA CUP La Liga Formación - U7 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Peñalolén - U7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
3
|
Magallanes San Bernardo - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
4
|
Sporting Club - U7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:9 | 1 |
FA CUP La Liga Formación - U9 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U9 | 4 | 4 | 0 | 0 | 30:5 | 12 |
2
|
Masía - U9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 22:21 | 8 |
3
|
Sporting Club - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 19:19 | 7 |
4
|
AC. Golden - U9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16:18 | 7 |
5
|
Unión Española Lampa - U9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:35 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U11 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CFyP U de Chile Zona Sur - U11 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24:8 | 12 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:9 | 9 |
3
|
Masía - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16:13 | 6 |
4
|
AC. Golden - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:11 | 6 |
5
|
Sporting Club - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:13 | 6 |
6
|
Unión Española Lampa - U11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 13:17 | 6 |
7
|
Cafeteros Internacional - U11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:16 | 3 |
8
|
Formando Cadetes - U11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:26 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U13 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Club - U13 | 4 | 4 | 0 | 0 | 43:2 | 12 |
2
|
Unión Española Lampa - U13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:15 | 7 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:15 | 4 |
4
|
Formando Cadetes - U13 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:40 | 0 |
FA CUP La Liga Formación - U15 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Magallanes San Bernardo - U15 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18:4 | 10 |
2
|
UC La Cisterna - U15 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Unión Española Pudahuel - U15 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:7 | 7 |
4
|
Futuro Albo Peñalolén B - U15 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Unión Española Lampa - U15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
6
|
Futuro Albo Peñalolén - U15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
7
|
AC. Cobreloa Maipú - U15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | 0 |
8
|
Cafeteros Internacional - U15 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |