FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.8 | 4.1 | 3.5 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
6.25 | 7.38 | 5.5 |
1.2 | 1.6 | 0.8 | Gemiddelde doelpunten |
4.7 | 6 | 3.83 |
2.6 | 2.5 | 2.7 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.55 | 1.38 | 1.67 |
Relatieve indicatoren
10%
Wint
15%
Trekt
75%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 3.5
85%
Wint
0%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 2.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Trubchevsk
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 19 | |||
2024-08-03 | FC Avangard Kletnya - FC Trubchevsk | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-31 | FC Trubchevsk - FC Lokomotiv Unecha | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Trubchevsk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Torpedo Roslavl - FC Trubchevsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-10 | FC Okhotno Bryansk - FC Trubchevsk | 3 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Trubchevsk - FC Klintsy | 0 - 5 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | FC Sokol Seltso - FC Trubchevsk | 5 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-26 | FC Sputnik Karachev - FC Trubchevsk | 0 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-23 | FC Trubchevsk - FC Zarya Starodub | 7 - 2 |
Serie 9
Algemeen
FC Mebelshchik Belye Berega Met tegendoelpunten 5
FC Mebelshchik Belye Berega Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
FC Mebelshchik Belye Berega Beide teams scoren 5 van 5
FC Mebelshchik Belye Berega Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Trubchevsk Geen winst 4
FC Trubchevsk Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
FC Trubchevsk Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Trubchevsk Nederlagen 3
FC Trubchevsk Met tegendoelpunten 3
FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega, starttijd 2024-07-14 15:00:00 internationale tijd.
FC Trubchevsk en FC Mebelshchik Belye Berega neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Mebelshchik Belye Berega
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-01 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Bezhitsa Bryansk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-29 | FC Mebelshchik Belye Berega - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-25 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Sokol Seltso | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-21 | FC Mebelshchik Belye Berega - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-14 | FC Trubchevsk - FC Mebelshchik Belye Berega | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-11 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Avangard Kletnya | 4 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Okhotno Bryansk | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-25 | FC Klintsy - FC Mebelshchik Belye Berega | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC Mebelshchik Belye Berega - DFTS A. Stepina Bryansk | 3 - 2 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | FC Rubin Zlynka - FC Mebelshchik Belye Berega | 2 - 3 |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 15 | 11 | 3 | 1 | 52:19 | 36 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 13 | 10 | 2 | 1 | 59:11 | 32 |
3
|
FC Klintsy | 14 | 10 | 2 | 2 | 40:17 | 32 |
4
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 12 | 10 | 0 | 2 | 47:15 | 30 |
5
|
FC Bezhitsa Bryansk | 15 | 9 | 2 | 4 | 38:23 | 29 |
6
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 9 | 2 | 3 | 42:13 | 29 |
7
|
FC Avangard Kletnya | 15 | 8 | 2 | 5 | 30:24 | 26 |
8
|
FC Okhotno Bryansk | 14 | 7 | 2 | 5 | 30:35 | 23 |
9
|
FC Sokol Seltso | 13 | 6 | 4 | 3 | 35:11 | 22 |
10
|
FC Glinishchevo | 15 | 3 | 5 | 7 | 18:29 | 14 |
11
|
FC Torpedo Roslavl | 14 | 4 | 0 | 10 | 27:58 | 12 |
12
|
FC Sputnik Karachev | 15 | 3 | 1 | 11 | 17:53 | 10 |
13
|
FC Trubchevsk | 14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | 9 |
14
|
FC Lokomotiv Unecha | 13 | 2 | 1 | 10 | 17:42 | 7 |
15
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 1 | 2 | 11 | 24:61 | 5 |
16
|
FC Zarya Starodub | 14 | 1 | 1 | 12 | 22:68 | 4 |