FC Vityaz-EGU - Stanovoye (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Vityaz-EGU
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-07 | Stanovoye - FC Vityaz-EGU | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-31 | FC Vityaz-EGU - Dolgorukovo | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-24 | Fakel Khlevnoye - FC Vityaz-EGU | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-17 | FC Vityaz-EGU - Maevka | 7 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-08-11 | Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU | 1 - 6 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-03 | FC Vityaz-EGU - Voshod Ismalkovo | Uitgesteld | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-31 | Atom Lebedyan - FC Vityaz-EGU | 2 - 1 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 9 | |||
2024-07-28 | Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU | Uitgesteld |
Serie 5
Algemeen
Stanovoye Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Stanovoye Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Vityaz-EGU Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
FC Vityaz-EGU Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Vityaz-EGU Met tegendoelpunten 4
FC Vityaz-EGU - Stanovoye
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, match FC Vityaz-EGU - Stanovoye, starttijd 2024-07-14 15:00:59 internationale tijd.
FC Vityaz-EGU en Stanovoye neemt deel aan het kampioenschap Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Stanovoye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Ronde 14 | |||
2024-09-07 | Stanovoye - FC Vityaz-EGU | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-31 | Voshod Ismalkovo - Stanovoye | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-24 | Stanovoye - Fakel Terbuny | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-18 | Yelets-M - Stanovoye | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-04 | Maevka - Stanovoye | 4 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-27 | Stanovoye - Dolgorukovo | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-21 | Fakel Khlevnoye - Stanovoye | 5 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-07-14 | FC Vityaz-EGU - Stanovoye | 4 - 0 |
Klassement
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |