EC XV de Novembro de Jaú - Mirassol FC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.15 | 2.78 | 1.64 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2 | 2.44 | 1.64 |
1.15 | 1.89 | 0.55 | Gemiddelde doelpunten |
0.95 | 1.56 | 0.45 |
1 | 0.89 | 1.09 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.05 | 0.89 | 1.18 |
Relatieve indicatoren
40%
Wint
30%
Trekt
30%
Verliezen
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 10%
Onder: 90%
Totaal 3.5
30%
Wint
30%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 15%
Onder: 85%
Totaal 3.5
Evenementen: EC XV de Novembro de Jaú
Copa Paulista | |||
Ronde 10 | |||
2024-08-17 | Mirassol FC - EC XV de Novembro de Jaú | - | |
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | EC XV de Novembro de Jaú - Grêmio Prudente | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-28 | VOCEM - EC XV de Novembro de Jaú | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | EC XV de Novembro de Jaú - CA Votuporanguense | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-15 | EC XV de Novembro de Jaú - Mirassol FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-29 | Grêmio Prudente - EC XV de Novembro de Jaú | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | EC XV de Novembro de Jaú - VOCEM | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CA Votuporanguense - EC XV de Novembro de Jaú | 2 - 0 | |
Paulista, Segunda Divisao U23 | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-28 | EC XV de Novembro de Jaú - Rio Branco EC | 0 - 3 | |
2024-04-20 | Rio Branco EC - EC XV de Novembro de Jaú | 1 - 1 |
EC XV de Novembro de Jaú - Mirassol FC
Brazilië, Copa Paulista, match EC XV de Novembro de Jaú - Mirassol FC, starttijd 2024-07-15 22:00:00 internationale tijd.
EC XV de Novembro de Jaú en Mirassol FC neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mirassol FC
Brasileiro Série B | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | Coritiba FC PR - Mirassol FC | - | |
Copa Paulista | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-15 | EC XV de Novembro de Jaú - Mirassol FC | - | |
Brasileiro Série B | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | AA Ponte Preta SP - Mirassol FC | - | |
Copa Paulista | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-10 | Mirassol FC - Grêmio Prudente | - | |
Brasileiro Série B | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-10 | Mirassol FC - CR Brasil AL | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-02 | Gremio Novorizontino SP - Mirassol FC | 1 - 1 | |
Copa Paulista | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-02 | VOCEM - Mirassol FC | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-26 | Mirassol FC - CA Votuporanguense | 1 - 2 | |
Brasileiro Série B | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-25 | Mirassol FC - Santos FC SP | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-20 | Vila Nova FC GO - Mirassol FC | 1 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
VOCEM | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
4
|
Mirassol FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
5
|
Grêmio Prudente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
Barretos | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
5
|
Botafogo FC SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
EC XV de Novembro SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Primavera SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
Capivariano FC SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3
|
CA Juventus SP | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4
|
Oeste FC SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
5
|
União Suzano AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |