HIK Hellerup - BK Avarta (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: HIK Hellerup
2nd Division | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-27 | HIK Hellerup - AB Gladsaxe | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-20 | FC Helsingoer - HIK Hellerup | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | HIK Hellerup - Middelfart BK | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Aarhus Fremad - HIK Hellerup | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | HIK Hellerup - Nykoebing FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Naestved BK - HIK Hellerup | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | HIK Hellerup - Ishoej IF | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Skive IK - HIK Hellerup | 1 - 0 | |
DBU Pokalen | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-05 | HIK Hellerup - FC Roskilde | 0 - 2 | |
2nd Division | |||
2024-08-02 | HIK Hellerup - BK Fremad Amager | 0 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
4
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
HIK Hellerup - BK Avarta
Wereld, Club Friendly Games, match HIK Hellerup - BK Avarta, starttijd 2024-07-16 16:00:00 internationale tijd.
HIK Hellerup en BK Avarta neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BK Avarta
3rd Division | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | BK Avarta - Lyseng IF | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | Brønshøj - BK Avarta | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | BK Avarta - Odder | - | |
DBU Pokalen | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-03 | Horsholm-Usserod IK - BK Avarta | - | |
3rd Division | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Holstebro BK - BK Avarta | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Silkeborg KFUM - BK Avarta | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | BK Avarta - Naesby BK | 0 - 5 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Brabrand IF - BK Avarta | 0 - 1 | |
DBU Pokalen | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-07 | Værebro BK - BK Avarta | 0 - 2 | |
3rd Division | |||
2024-08-04 | BK Avarta - Holbaek B&I | 1 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |