SK Kladno - SK Aritma Praag (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SK Kladno
CFL | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | TJ Sokol Zivanice - SK Kladno | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | SK Kladno - FK Chlumec nad Cidlinou | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Banik Sous - SK Kladno | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | SK Kladno - FK Usti Nad Labem | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | SK Zapy - SK Kladno | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | SK Kladno - Mladá Boleslav B | 2 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | SK Hrebec - SK Kladno | 1 - 3 | |
CFL | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | TJ Jiskra Usti Nad Orlici - SK Kladno | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | SK Kladno - FK Teplice B | 7 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | SK Kladno - Loko Vltavin | 3 - 1 |
Serie 6
Algemeen
SK Kladno + SK Aritma Praag Less than 4.5 cards 10 van 10
SK Kladno Zeges 7
SK Kladno Eerste team dat scoort 7 van 7
SK Kladno Winnaar eerste helft 4 van 5
SK Aritma Praag Geen nederlagen 6
SK Aritma Praag Beide teams scoren 4 van 5
SK Kladno - SK Aritma Praag
Wereld, Club Friendly Games, match SK Kladno - SK Aritma Praag, starttijd 2024-07-17 16:00:00 internationale tijd.
SK Kladno en SK Aritma Praag neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Aritma Praag
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Aritma Praag - Slavoj Cesky Krumlov | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | FC Rokycany - SK Aritma Praag | 1 - 5 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | SK Aritma Praag - Sokol Hostouň | 3 - 2 | |
Divize A | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Aritma Praag - Kraluv Dvur | 3 - 2 | |
2024-08-10 | FK Komarov - SK Aritma Praag | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-17 | SK Kladno - SK Aritma Praag | 3 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |