Akhmat Youth - Orenburg Youth , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.9 | 3 | 2.8 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.1 | 2.78 | 3.36 |
0.95 | 1.3 | 0.6 | Gemiddelde doelpunten |
0.55 | 0.33 | 0.73 |
1.95 | 1.7 | 2.2 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.55 | 2.44 | 2.64 |
Relatieve indicatoren
20%
Wint
30%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 2.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 3.5
5%
Wint
10%
Trekt
85%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 2.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 3.5
Evenementen: Akhmat Youth
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Akhmat Youth - FK Rostov | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Akhmat Youth - Orenburg Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Akhmat Youth - Dinamo Moskou | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Fakel Voronezh Youth - Akhmat Youth | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Akhmat Youth - FK Zenit St Petersburg | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Ural Ekaterinburg - Akhmat Youth | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Pari Nizhny Novgorod Youth - Akhmat Youth | 4 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | FK Rostov - Akhmat Youth | 3 - 1 |
Akhmat Youth - Orenburg Youth
Rusland, Youth League, match Akhmat Youth - Orenburg Youth, starttijd 2024-07-19 15:00:00 internationale tijd.
Akhmat Youth en Orenburg Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orenburg Youth
Youth League | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Orenburg Youth - FK Zenit St Petersburg | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskou - Orenburg Youth | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Orenburg Youth - Ural Ekaterinburg | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Akhmat Youth - Orenburg Youth | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Orenburg Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | Dinamo Moskou - Orenburg Youth | 3 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-28 | Orenburg Youth - Chertanovo Moscow Youth | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Fakel Voronezh Youth - Orenburg Youth | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-17 | Orenburg Youth - FK Rostov | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-10 | Orenburg Youth - CSKA Moskou | 0 - 5 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Krasnodar Youth | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moscow Youth | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskou | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskou | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Akhmat Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |