Measures Club - Diamond Harbour FC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Measures Club
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-19 | Measures Club - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-19 | Measures Club - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-14 | Measures Club - Patha Chakra | - | |
2024-07-09 | Measures Club - United Sports Club | - | |
2024-07-05 | Measures Club - Southern Samity FC | - | |
2024-07-01 | Army Red - Measures Club | 2 - 1 | |
2024-06-27 | Kidderpore SC - Measures Club | 1 - 0 | |
2024-01-19 | Kalighat MS - Measures Club | 1 - 1 | |
Calcutta 1st Division | |||
2024-01-16 | Measures Club - Cal Police Club | 0 - 2 |
Measures Club - Diamond Harbour FC
India, Calcutta Premier Division, match Measures Club - Diamond Harbour FC, starttijd 2024-07-19 09:30:00 internationale tijd.
Measures Club en Diamond Harbour FC neemt deel aan het kampioenschap Calcutta Premier Division, India.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Diamond Harbour FC
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-24 | Wari Athletic Club - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-19 | Measures Club - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-19 | Measures Club - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-15 | Suruchi Sangha - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-08 | Techno Aryan - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-04 | BSS Sporting Club - Diamond Harbour FC | 1 - 1 | |
2024-06-27 | United Sports Club - Diamond Harbour FC | 1 - 2 | |
2023-09-26 | Mohammedan SC - Diamond Harbour FC | 2 - 0 | |
2023-09-23 | Kidderpore SC - Diamond Harbour FC | 0 - 3 | |
2023-08-27 | Diamond Harbour FC - Tollygunge Agragami | 4 - 0 |
Klassement
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Techno Aryan | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
2
|
Mohammedan SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | 4 |
3
|
BSS Sporting Club | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
4
|
Suruchi Sangha | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5
|
Kidderpore SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Diamond Harbour FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
United Sports Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Army Red | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
9
|
Kalighat MS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
10
|
Patha Chakra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
11
|
Southern Samity FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12
|
Wari Athletic Club | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | 1 |
13
|
Measures Club | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kalighat SL | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Calcutta Customs | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
4
|
East Bengal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
5
|
Calcutta Police | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
6
|
George Telegraph FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Tollygunge Agragami | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
8
|
Peerless SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
9
|
Mohun Bagan Super Giant | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
NBP Rainbow AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
11
|
Railways | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
12
|
Police AC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
13
|
Eastern Railway | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Wari Athletic Club | ||||||
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club | ||||||
|
Wari Athletic Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |