FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Sputnik Karachev
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-18 | FC Sputnik Karachev - FC Torpedo Roslavl | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-15 | FC Sputnik Karachev - FC Zarya Starodub | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-08-08 | FC Sputnik Karachev - FC Prestizh Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 19 | |||
2024-08-05 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Sputnik Karachev | 2 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-31 | FC Sputnik Karachev - FC Glinishchevo | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-28 | FC Bezhitsa Bryansk - FC Sputnik Karachev | 9 - 2 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | Dinamo-M Bryansk - FC Sputnik Karachev | 0 - 5 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk | Uitgesteld |
FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk, starttijd 2024-07-20 15:00:00 internationale tijd.
FC Sputnik Karachev en BGUOR-AgroTrade Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-17 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Trubchevsk | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-14 | FC Klintsy - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-11 | FC Okhotno Bryansk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-08-07 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | - | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-04 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 1 - 2 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-08-01 | FC Sokol Seltso - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 3 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-29 | FC Mebelshchik Belye Berega - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-27 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 1 | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-24 | FC Zvezda Klintsy - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 4 |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 14 | 3 | 1 | 61:21 | 45 |
2
|
FC Klintsy | 18 | 14 | 2 | 2 | 68:19 | 44 |
3
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 17 | 14 | 0 | 3 | 72:21 | 42 |
4
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 16 | 12 | 2 | 2 | 67:14 | 38 |
5
|
FC Sokol Seltso | 18 | 11 | 4 | 3 | 54:14 | 37 |
6
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 17 | 11 | 2 | 4 | 47:18 | 35 |
7
|
FC Bezhitsa Bryansk | 18 | 10 | 2 | 6 | 51:33 | 32 |
8
|
FC Avangard Kletnya | 19 | 9 | 3 | 7 | 35:40 | 30 |
9
|
FC Okhotno Bryansk | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:43 | 29 |
10
|
FC Glinishchevo | 19 | 4 | 5 | 10 | 23:38 | 17 |
11
|
FC Torpedo Roslavl | 17 | 5 | 0 | 12 | 32:65 | 15 |
12
|
FC Trubchevsk | 19 | 3 | 4 | 12 | 27:58 | 13 |
13
|
FC Zarya Starodub | 18 | 4 | 1 | 13 | 29:74 | 13 |
14
|
FC Sputnik Karachev | 18 | 3 | 1 | 14 | 20:66 | 10 |
15
|
FC Lokomotiv Unecha | 18 | 2 | 1 | 15 | 19:59 | 7 |
16
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 1 | 2 | 15 | 26:87 | 5 |