Evenementen: SK Super Nova
1.Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | FK Rezekne/BJSS - SK Super Nova | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Ogre United - SK Super Nova | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | SK Super Nova - Marupes SC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | SK Super Nova - FK RFS II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-07-07 | SK Super Nova - FK Smiltene | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-29 | SK Super Nova - Olaine | 4 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | Valmiera FC II - SK Super Nova | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-02 | SK Super Nova - Jfk Ventspils | 1 - 2 | |
1.Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | SK Super Nova - Jfk Ventspils | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | FK Tukums 2000/Tss II - SK Super Nova | 0 - 4 |
SK Super Nova - Marupes SC
Letland, 1.Liga, match SK Super Nova - Marupes SC, starttijd 2024-07-20 10:00:00 internationale tijd.
SK Super Nova en Marupes SC neemt deel aan het kampioenschap 1.Liga, Letland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Marupes SC
1.Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Marupes SC - Skanstes SK | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Marupes SC - Riga FC II | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | SK Super Nova - Marupes SC | - | |
Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-12 | Marupes SC - FK Kekava / Auda | - | |
1.Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-06 | Marupes SC - Ogre United | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-30 | FK Rezekne/BJSS - Marupes SC | 1 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-22 | Marupes SC - FK Smiltene | 3 - 1 | |
1.Liga | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | FK Smiltene - Marupes SC | 0 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-01 | Ogre United - Marupes SC | 2 - 6 | |
1.Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | Marupes SC - Olaine | 2 - 1 |
Klassement
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK RFS II | 9 | 8 | 1 | 0 | 32:4 | 25 |
2
|
SK Super Nova | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:4 | 22 |
3
|
JDFS Alberts | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
4
|
Valmiera FC II | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:14 | 19 |
5
|
Leevon Ppk | 10 | 6 | 0 | 4 | 17:10 | 18 |
6
|
Riga FC II | 10 | 4 | 4 | 2 | 20:9 | 16 |
7
|
Marupes SC | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:14 | 14 |
8
|
Skanstes SK | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:11 | 13 |
9
|
Jfk Ventspils | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:15 | 10 |
10
|
Ogre United | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:17 | 10 |
11
|
FK Tukums 2000/Tss II | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:24 | 7 |
12
|
Olaine | 10 | 1 | 3 | 6 | 14:23 | 6 |
13
|
FK Smiltene | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
14
|
FK Rezekne/BJSS | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:33 | 5 |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |