Atlético Mayor - U13 - Cruzaditos - U13 (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Atlético Mayor - U13
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-21 | Atlético Mayor - U13 - CDUSS - U13 | 2 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Atlético Mayor - U13 | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Atlético Mayor - U13 - Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 1 - 3 | |
2024-07-21 | Atlético Mayor - U13 - Cruzaditos - U13 | 3 - 0 |
Atlético Mayor - U13 - Cruzaditos - U13
Chile Amateur, Torneo Ralampagol - U13, match Atlético Mayor - U13 - Cruzaditos - U13, starttijd 2024-07-21 12:30:00 internationale tijd.
Atlético Mayor - U13 en Cruzaditos - U13 neemt deel aan het kampioenschap Torneo Ralampagol - U13, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Cruzaditos - U13
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-21 | Cruzaditos - U13 - PS4 FC - U13 | 4 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Cruzaditos - U13 | 4 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Cruzaditos - U13 - Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 1 - 6 | |
2024-07-21 | Atlético Mayor - U13 - Cruzaditos - U13 | 3 - 0 |
Klassement
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
2
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
3
|
UCH La Reina - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2
|
Atlético Mayor - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
3
|
Cruzaditos - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pro Training - U11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2
|
Everton Cordillera - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3
|
Escuela G vs G Negro - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
CDUSS - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | 3 |
3
|
PS4 FC - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |