Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Escuela G vs G Amarillo - U13
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 50 | |||
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | 0 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 1 | |
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - UCH La Reina - U13 | 2 - 1 |
Serie 4
Algemeen
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Geen nederlagen 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Beide teams scoren 5 van 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Less than 4.5 cards 6 van 6
Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13
Chile Amateur, Torneo Ralampagol - U13, match Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13, starttijd 2024-07-21 13:30:00 internationale tijd.
Escuela G vs G Amarillo - U13 en Futuro Albo Santiago Centro - U13 neemt deel aan het kampioenschap Torneo Ralampagol - U13, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Santiago Centro - U13
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 50 | |||
2024-07-21 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Everton Cordillera - U13 | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Atlético Mayor - U13 | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 1 | |
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 3 | |
Relampaleague Chicureo | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Juventus Academy - U13 | 4 - 1 |
Klassement
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
2
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
3
|
UCH La Reina - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2
|
Atlético Mayor - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
3
|
Cruzaditos - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pro Training - U11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2
|
Everton Cordillera - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3
|
Escuela G vs G Negro - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
CDUSS - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | 3 |
3
|
PS4 FC - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |