UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: UCH La Reina - U13
Relampaleague USS | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | UCH La Reina - U13 - Sporting Club - U13 | 4 - 0 | |
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 50 | |||
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Escuela G vs G Negro - U13 | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Cruzaditos - U13 | 4 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 3 | |
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - UCH La Reina - U13 | 2 - 1 |
Serie 9
Algemeen
UCH La Reina - U13 Nederlagen 4
UCH La Reina - U13 Met tegendoelpunten 9
UCH La Reina - U13 Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
UCH La Reina - U13 Beide teams scoren 6 van 6
UCH La Reina - U13 Less than 4.5 cards 9 van 9
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Geen nederlagen 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Beide teams scoren 5 van 6
Futuro Albo Santiago Centro - U13 Less than 4.5 cards 6 van 6
UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13
Chile Amateur, Torneo Ralampagol - U13, match UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13, starttijd 2024-07-21 13:00:00 internationale tijd.
UCH La Reina - U13 en Futuro Albo Santiago Centro - U13 neemt deel aan het kampioenschap Torneo Ralampagol - U13, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Santiago Centro - U13
Torneo Ralampagol - U13 | |||
Ronde 50 | |||
2024-07-21 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Everton Cordillera - U13 | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-21 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Atlético Mayor - U13 | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Escuela G vs G Amarillo - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 1 | |
2024-07-21 | UCH La Reina - U13 - Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 - 3 | |
Relampaleague Chicureo | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | Futuro Albo Santiago Centro - U13 - Juventus Academy - U13 | 4 - 1 |
Klassement
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
2
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
3
|
UCH La Reina - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2
|
Atlético Mayor - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
3
|
Cruzaditos - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pro Training - U11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2
|
Everton Cordillera - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
3
|
Escuela G vs G Negro - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
2
|
CDUSS - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:4 | 3 |
3
|
PS4 FC - U13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U13 | ||||||
|
UCH La Reina - U13 | ||||||
|
Escuela G vs G Amarillo - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético Mayor - U13 | ||||||
|
Cruzaditos - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes Cacique - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela G vs G Negro - U13 | ||||||
|
Everton Cordillera - U13 | ||||||
|
Pro Training - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes Popular - U13 | ||||||
|
PS4 FC - U13 | ||||||
|
CDUSS - U13 |