Gryf Słupsk - Baltyk Koszalin (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Gryf Słupsk
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-12 | Elana Torun - Gryf Słupsk | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-04 | Gryf Słupsk - KSS Kotwica Kórnik | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | Pogoń Nowe Skalmierzyce - Gryf Słupsk | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Gryf Słupsk - GKS Gedania Gdańsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-15 | Lech Poznań II - Gryf Słupsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Gryf Słupsk - MKS Flota Swinoujscie | 0 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | Pogoń Szczecin II - Gryf Słupsk | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Gryf Słupsk - GKS Cartusia 1923 | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Zawisza Bydgoszcz - Gryf Słupsk | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Gryf Słupsk - Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 0 |
Gryf Słupsk - Baltyk Koszalin
Wereld, Club Friendly Games, match Gryf Słupsk - Baltyk Koszalin, starttijd 2024-07-23 16:30:00 internationale tijd.
Gryf Słupsk en Baltyk Koszalin neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Baltyk Koszalin
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Baltyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | ZKS Kluczevia Stargard - Baltyk Koszalin | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Baltyk Koszalin - Gavia Choszczno | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Wałcz - Baltyk Koszalin | 1 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-23 | Gryf Słupsk - Baltyk Koszalin | 3 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |