Kidderpore SC - United Sports Club , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kidderpore SC
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-25 | Kidderpore SC - United Sports Club | - | |
2024-07-20 | Southern Samity FC - Kidderpore SC | - | |
2024-07-15 | Kidderpore SC - Army Red | - | |
2024-07-08 | Kalighat MS - Kidderpore SC | - | |
2024-07-01 | Kidderpore SC - Mohammedan SC | 0 - 0 | |
2024-06-27 | Kidderpore SC - Measures Club | 1 - 0 | |
2023-09-26 | East Bengal II - Kidderpore SC | 10 - 1 | |
2023-09-23 | Kidderpore SC - Diamond Harbour FC | 0 - 3 | |
2023-09-17 | Mohammedan SC - Kidderpore SC | 5 - 0 |
Kidderpore SC - United Sports Club
India, Calcutta Premier Division, match Kidderpore SC - United Sports Club, starttijd 2024-07-25 09:30:00 internationale tijd.
Kidderpore SC en United Sports Club neemt deel aan het kampioenschap Calcutta Premier Division, India.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: United Sports Club
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-25 | Kidderpore SC - United Sports Club | - | |
2024-07-20 | United Sports Club - Mohammedan SC | - | |
2024-07-15 | Wari Athletic Club - United Sports Club | - | |
2024-07-09 | Measures Club - United Sports Club | - | |
2024-07-05 | Suruchi Sangha - United Sports Club | 2 - 1 | |
2024-07-01 | Techno Aryan - United Sports Club | 1 - 2 | |
2024-06-27 | United Sports Club - Diamond Harbour FC | 1 - 2 | |
I-League 2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-04-27 | Sporting Clube de Goa - United Sports Club | 1 - 2 | |
2024-04-20 | United Sports Club - Maharashtra Oranje FC | 1 - 1 |
Klassement
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suruchi Sangha | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
Techno Aryan | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
3
|
BSS Sporting Club | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4
|
Mohammedan SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:2 | 4 |
5
|
Kidderpore SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Diamond Harbour FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Kalighat MS | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
8
|
Army Red | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
9
|
United Sports Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
10
|
Measures Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
11
|
Wari Athletic Club | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:10 | 2 |
12
|
Patha Chakra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
13
|
Southern Samity FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | 7 |
2
|
Calcutta Customs | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3
|
Peerless SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
4
|
Kalighat SL | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
5
|
East Bengal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
6
|
Calcutta Police | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
7
|
George Telegraph FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Tollygunge Agragami | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
9
|
Mohun Bagan Super Giant | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
10
|
NBP Rainbow AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
11
|
Railways | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
12
|
Eastern Railway | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
13
|
Police AC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Wari Athletic Club | ||||||
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club | ||||||
|
Wari Athletic Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |