Karlovac - NK Kustosija (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Karlovac
2. NL | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-04 | Karlovac - NK Hrvatski Dragovoljac | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | NK Uljanik Pula - Karlovac | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-20 | Karlovac - NK Jadran Luka Ploče | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Hrvace - Karlovac | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-06 | Karlovac - NK Dugo Selo | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | HNK Segesta - Karlovac | 4 - 2 | |
Croatian Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-27 | NK Gaj Mace - Karlovac | 2 - 1 | |
2. NL | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-23 | Karlovac - NK Mladost Zdralovi | 2 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-16 | Karlovac - NK Marsonia | 0 - 3 | |
2024-08-14 | NK Bjelovar - Karlovac | geannuleerd |
Karlovac - NK Kustosija
Wereld, Club Friendly Games, match Karlovac - NK Kustosija, starttijd 2024-07-26 08:00:00 internationale tijd.
Karlovac en NK Kustosija neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Kustosija
2. NL | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Radnik Križevci - NK Kustosija | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-13 | NK Kustosija - NK Marsonia | - | |
Croatian Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-11 | NK Kustosija - NK Slaven | - | |
2024-09-11 | NK Kustosija - NK Slaven | - | |
2. NL | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | NK Solin - NK Kustosija | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Jadran Porec - NK Kustosija | 4 - 4 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-30 | NK Kustosija - Jadran Porec | Uitgesteld | |
Croatian Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-28 | NK Kustosija - NK Polet Sveti Martin na Muri | 3 - 0 | |
2. NL | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Trnje - NK Kustosija | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-10 | NK Kustosija - NK Mladost Zdralovi | 2 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |