Railways - Eastern Railway , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Railways
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-26 | Railways - Eastern Railway | - | |
2024-07-22 | Railways - East Bengal FC | - | |
2024-07-18 | Railways - Tollygunge Agragami | - | |
2024-07-11 | Railways - George Telegraph FC | - | |
2024-07-07 | Railways - Calcutta Police | - | |
2024-07-03 | NBP Rainbow AC - Railways | 0 - 0 | |
2024-06-29 | Railways - Kalighat SL | 0 - 3 | |
2023-08-29 | George Telegraph FC - Railways | 2 - 3 | |
2023-08-22 | Wari Athletic Club - Railways | 5 - 1 | |
2023-08-19 | Railways - Calcutta Customs | 0 - 2 |
Railways - Eastern Railway
India, Calcutta Premier Division, match Railways - Eastern Railway, starttijd 2024-07-26 09:30:00 internationale tijd.
Railways en Eastern Railway neemt deel aan het kampioenschap Calcutta Premier Division, India.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Eastern Railway
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-26 | Railways - Eastern Railway | - | |
2024-07-22 | Calcutta Customs - Eastern Railway | - | |
2024-07-16 | George Telegraph FC - Eastern Railway | - | |
2024-07-12 | Police AC - Eastern Railway | - | |
2024-07-02 | Eastern Railway - Tollygunge Agragami | 0 - 5 | |
2024-06-29 | Eastern Railway - Calcutta Police | 0 - 2 | |
2023-11-20 | Eastern Railway - Dalhousie FC | 3 - 2 | |
2023-11-11 | Eastern Railway - Police AC | 0 - 0 | |
2023-11-04 | Eastern Railway - Calcutta FC | 2 - 2 |
Klassement
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Suruchi Sangha | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
Techno Aryan | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
3
|
BSS Sporting Club | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4
|
Mohammedan SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:2 | 4 |
5
|
Kidderpore SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Diamond Harbour FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Kalighat MS | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
8
|
Army Red | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
9
|
United Sports Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
10
|
Measures Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
11
|
Wari Athletic Club | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:10 | 2 |
12
|
Patha Chakra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
13
|
Southern Samity FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kalighat SL | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Calcutta Customs | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
4
|
East Bengal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
5
|
Calcutta Police | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
6
|
George Telegraph FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Tollygunge Agragami | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
8
|
Peerless SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
9
|
Mohun Bagan Super Giant | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
NBP Rainbow AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
11
|
Railways | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
12
|
Police AC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
13
|
Eastern Railway | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Wari Athletic Club | ||||||
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club | ||||||
|
Wari Athletic Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
East Bengal FC | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Mohun Bagan Super Giant |