SK Hanacka Slavia Kromeriz - FC Zbrojovka Brno B (2-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SK Hanacka Slavia Kromeriz
MSFL | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | SK Hanacka Slavia Kromeriz - SK Unicov | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-20 | FC Viktoria Otrokovice - SK Hanacka Slavia Kromeriz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | SK Hanacka Slavia Kromeriz - CSK Uhersky Brod | - | |
Ronde 17 | |||
2024-09-10 | FC Slovan Rosice - SK Hanacka Slavia Kromeriz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | FK Apos Blansko - SK Hanacka Slavia Kromeriz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SK Hanacka Slavia Kromeriz - FC Zbrojovka Brno B | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | FC Fastav Zlin B - SK Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 2 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | SK Jiskra Rymarov - SK Hanacka Slavia Kromeriz | 0 - 6 | |
MSFL | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | SK Hanacka Slavia Kromeriz - MFK Karvina B | Uitgesteld | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | FC Hlucin - SK Hanacka Slavia Kromeriz | 1 - 2 |
Serie 11
Algemeen
SK Hanacka Slavia Kromeriz Geen nederlagen 3
SK Hanacka Slavia Kromeriz Met tegendoelpunten 16
SK Hanacka Slavia Kromeriz Beide teams scoren 7 van 9
SK Hanacka Slavia Kromeriz Eerste tegendoelpunt 9 van 10
SK Hanacka Slavia Kromeriz Verliezer eerste helft 5 van 7
SK Hanacka Slavia Kromeriz Less than 4.5 cards 5 van 6
FC Zbrojovka Brno B Met tegendoelpunten 6
FC Zbrojovka Brno B Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FC Zbrojovka Brno B Beide teams scoren 5 van 6
FC Zbrojovka Brno B Eerste team dat scoort 7 van 9
FC Zbrojovka Brno B Winnaar eerste helft 4 van 5
FC Zbrojovka Brno B Less than 4.5 cards 9 van 9
SK Hanacka Slavia Kromeriz - FC Zbrojovka Brno B
Wereld, Club Friendly Games, match SK Hanacka Slavia Kromeriz - FC Zbrojovka Brno B, starttijd 2024-07-26 16:00:00 internationale tijd.
SK Hanacka Slavia Kromeriz en FC Zbrojovka Brno B neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Zbrojovka Brno B
MSFL | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-29 | Slovacko B - FC Zbrojovka Brno B | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | FC Zbrojovka Brno B - FK Hodonin | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | FK Fotbal Trinec - FC Zbrojovka Brno B | - | |
Ronde 17 | |||
2024-09-11 | FC Zbrojovka Brno B - FK Apos Blansko | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | FC Zbrojovka Brno B - TJ Unie Hlubina | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SK Hanacka Slavia Kromeriz - FC Zbrojovka Brno B | 4 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | FC Zbrojovka Brno B - FC Strani | 1 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SK Unicov - FC Zbrojovka Brno B | 7 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FC Zbrojovka Brno B - FC Viktoria Otrokovice | 4 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | CSK Uhersky Brod - FC Zbrojovka Brno B | 0 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |