FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | Torpedo Miass - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Volga Ulyanovsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Rodina 2 Moscow - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-20 | Biolog Novokubansk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | Krasnodar-2 - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | 3 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Murom - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Dynamo Bryansk - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 2 |
Serie 5
Algemeen
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk + FC Metallurg Lipetsk Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk Met tegendoelpunten 10
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk Eerste tegendoelpunt 6 van 7
FC Metallurg Lipetsk Eerste tegendoelpunt 8 van 10
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk
Rusland, 2. Liga, Division A, match FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk, starttijd 2024-07-27 14:00:00 internationale tijd.
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk en FC Metallurg Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga, Division A, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Metallurg Lipetsk
2. Liga, Division A | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FC Metallurg Lipetsk - FC Murom | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-31 | FC Metallurg Lipetsk - Rodina 2 Moscow | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | FC Dynamo Bryansk - FC Metallurg Lipetsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
Ronde 64 | |||
2024-08-21 | FC Metallurg Lipetsk - Zenit Penza | - | |
2. Liga, Division A | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FC Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Torpedo Miass - FC Metallurg Lipetsk | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | FC Metallurg Lipetsk - FC Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - FC Metallurg Lipetsk | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FC Metallurg Lipetsk - Krasnodar-2 | 2 - 2 |
Klassement
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FC Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
FC Dynamo Bryansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
FC Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dynamo Bryansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FC Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
FC Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |