Palestino Norte B - U13 - Unión Española Santa Laura - U13 (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Palestino Norte B - U13
Fa Cup 27 de Julio - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-27 | Palestino Norte B - U13 - Unión Española Santa Laura - U13 | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | Palestino Norte B - U13 - Uno Campus B - U13 | 4 - 1 | |
2024-07-27 | Limón Soda - U13 - Palestino Norte B - U13 | 6 - 0 |
Palestino Norte B - U13 - Unión Española Santa Laura - U13
Chile Amateur, Fa Cup 27 de Julio - U13, match Palestino Norte B - U13 - Unión Española Santa Laura - U13, starttijd 2024-07-27 16:00:00 internationale tijd.
Palestino Norte B - U13 en Unión Española Santa Laura - U13 neemt deel aan het kampioenschap Fa Cup 27 de Julio - U13, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Unión Española Santa Laura - U13
Fa Cup 27 de Julio - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-27 | Palestino Norte B - U13 - Unión Española Santa Laura - U13 | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-27 | Unión Española Santa Laura - U13 - Palestino Norte A - U13 | 1 - 7 | |
2024-07-27 | Uno Campus A - U13 - Unión Española Santa Laura - U13 | 0 - 1 | |
FA Cup Julio - U13 | |||
Ronde 29 | |||
2024-07-16 | Juventus Academy - U13 - Unión Española Santa Laura - U13 | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-07-16 | Unión Española Santa Laura - U13 - Club Amigos CDA - U13 | 2 - 1 |
Klassement
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palestino Norte A - U13 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:1 | 5 |
2
|
Unión Española Santa Laura - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
3
|
Uno Campus A - U13 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Limón Soda - U13 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:0 | 5 |
2
|
Palestino Norte B - U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:7 | 3 |
3
|
Uno Campus B - U13 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | 2 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Palestino Norte A - U13 | ||||||
|
Unión Española Santa Laura - U13 | ||||||
|
Uno Campus A - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Limón Soda - U13 | ||||||
|
Palestino Norte B - U13 | ||||||
|
Uno Campus B - U13 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Palestino Norte A - U13 | ||||||
|
Unión Española Santa Laura - U13 | ||||||
|
Uno Campus A - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Limón Soda - U13 | ||||||
|
Palestino Norte B - U13 | ||||||
|
Uno Campus B - U13 |