Real Oviedo - Albacete Balompie (2-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Real Oviedo
LaLiga 2 | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-06 | Levante UD - Real Oviedo | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | Real Oviedo - SD Eibar | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Club Deportivo Eldense - Real Oviedo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Real Oviedo - FC Cartagena | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Sporting Gijon - Real Oviedo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-30 | Real Oviedo - Racing Santander | 1 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CD Castellon - Real Oviedo | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Deportivo La Coruna - Real Oviedo | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-10 | Real Oviedo - Unionistas de Salamanca CF | 2 - 4 | |
2024-08-09 | Real Oviedo - CD Leganés | 1 - 2 |
Real Oviedo - Albacete Balompie
Wereld, Club Friendly Games, match Real Oviedo - Albacete Balompie, starttijd 2024-07-27 17:00:00 internationale tijd.
Real Oviedo en Albacete Balompie neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Albacete Balompie
LaLiga 2 | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-06 | Albacete Balompie - Córdoba | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | Albacete Balompie - Deportivo La Coruna | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Racing Club de Ferrol - Albacete Balompie | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | CD Mirandes - Albacete Balompie | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-09 | Albacete Balompie - SD Eibar | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-09-03 | Albacete Balompie - Calvo Sotelo Puertollano | 3 - 0 | |
LaLiga 2 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Malaga CF - Albacete Balompie | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Albacete Balompie - Elche CF | 1 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-18 | Albacete Balompie - CD Linares | 4 - 0 | |
LaLiga 2 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-15 | Granada CF - Albacete Balompie | 1 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |