Elana Torun - GKS Wikielec (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Elana Torun
Puchar Polski | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-24 | Elana Torun - KS Widzew Lodz | - | |
III Liga, Group 2 | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | LKS Wybrzeze Rewalskie Rewal - Elana Torun | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Elana Torun - KS Wda Świecie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-08 | Elana Torun - Blekitni Stargard Szczecinski | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | KSS Kotwica Kórnik - Elana Torun | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Elana Torun - Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | GKS Gedania Gdańsk - Elana Torun | 1 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Elana Torun - Lech Poznań II | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | MKS Flota Swinoujscie - Elana Torun | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Elana Torun - Pogoń Szczecin II | 0 - 0 |
Serie 7
Algemeen
Elana Torun + GKS Wikielec Less than 4.5 cards 10 van 10
Elana Torun Geen nederlagen 17
Elana Torun Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Elana Torun Eerste team dat scoort 9 van 10
GKS Wikielec Zeges 3
GKS Wikielec Geen tegendoelpunten 3
GKS Wikielec Eerste team dat scoort 4 van 5
Elana Torun - GKS Wikielec
Wereld, Club Friendly Games, match Elana Torun - GKS Wikielec, starttijd 2024-07-27 09:00:00 internationale tijd.
Elana Torun en GKS Wikielec neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS Wikielec
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | MLKS Victoria Sulejówek - GKS Wikielec | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | GKS Wikielec - Wisła II Płock | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - GKS Wikielec | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | GKS Wikielec - KS Pelikan Lowicz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Stomil Olsztyn - GKS Wikielec | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | GKS Wikielec - MKS Polonia Lidzbark Warmiński | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Legia Warschau II - GKS Wikielec | 1 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | GKS Wikielec - TS Sokol Aleksandrow Lodzki | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Wigry Suwalki - GKS Wikielec | 0 - 0 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |