Unia Skierniewice - MLKS Victoria Sulejówek (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unia Skierniewice
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | KS Warta Sieradz - Unia Skierniewice | - | |
Puchar Polski | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | Unia Skierniewice - LKP Motor Lublin | - | |
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | Unia Skierniewice - Lechia Tomaszow Mazowiecki | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | GKS Belchatow - Unia Skierniewice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | ŁKS Łomża - Unia Skierniewice | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-30 | Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | MLKS Victoria Sulejówek - Unia Skierniewice | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Unia Skierniewice - Wisła II Płock | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki - Unia Skierniewice | 2 - 6 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | Unia Skierniewice - KS Pelikan Lowicz | 3 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.57
|
4
|
4.33
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 6
Algemeen
Unia Skierniewice Met tegendoelpunten 3
Unia Skierniewice Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Unia Skierniewice Less than 4.5 cards 9 van 9
MLKS Victoria Sulejówek Eerste tegendoelpunt 7 van 9
MLKS Victoria Sulejówek Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
MLKS Victoria Sulejówek Geen nederlagen 4
Unia Skierniewice - MLKS Victoria Sulejówek
Wereld, Club Friendly Games, match Unia Skierniewice - MLKS Victoria Sulejówek, starttijd 2024-07-27 09:00:00 internationale tijd.
Unia Skierniewice en MLKS Victoria Sulejówek neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MLKS Victoria Sulejówek
III Liga, Group 1 | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-05 | MLKS Victoria Sulejówek - Wigry Suwalki | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-28 | MKS Mławianka Mława - MLKS Victoria Sulejówek | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-21 | MLKS Victoria Sulejówek - GKS Wikielec | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-14 | Broń Radom - MLKS Victoria Sulejówek | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | MLKS Victoria Sulejówek - KS Warta Sieradz | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Lechia Tomaszow Mazowiecki - MLKS Victoria Sulejówek | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | MLKS Victoria Sulejówek - Unia Skierniewice | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | ŁKS Łomża - MLKS Victoria Sulejówek | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | MLKS Victoria Sulejówek - Jagiellonia II Białystok | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | GKS Belchatow - MLKS Victoria Sulejówek | 1 - 2 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |