CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CA Sarmiento de la Banda
Torneo Federal A | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | Sportivo Las Parejas - CA Sarmiento de la Banda | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-01 | CA Sarmiento de la Banda - Sportivo Belgrano | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Atenas Rio Cuarto - CA Sarmiento de la Banda | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | CA Sarmiento de la Banda - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | San Martin Formosa - CA Sarmiento de la Banda | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-28 | CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Central Norte Salta - CA Sarmiento de la Banda | 2 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-14 | CA Sarmiento de la Banda - Central Norte Salta | 2 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | San Martin Formosa - CA Sarmiento de la Banda | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-23 | CA Sarmiento de la Banda - CA Sarmiento de Resistencia | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.05
|
3.1
|
3.3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 3
Algemeen
CA Sarmiento de la Banda + 9 de Julio de Rafaela Less than 4.5 cards 10 van 10
CA Sarmiento de la Banda Met tegendoelpunten 3
CA Sarmiento de la Banda Eerste tegendoelpunt 4 van 5
CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela
Argentinië, Torneo Federal A, match CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela, starttijd 2024-07-28 19:00:00 internationale tijd.
CA Sarmiento de la Banda en 9 de Julio de Rafaela neemt deel aan het kampioenschap Torneo Federal A, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-01 | 9 de Julio de Rafaela - Sportivo Las Parejas | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-25 | Sportivo Belgrano - 9 de Julio de Rafaela | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-18 | 9 de Julio de Rafaela - Atenas Rio Cuarto | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-11 | Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - 9 de Julio de Rafaela | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-04 | 9 de Julio de Rafaela - San Martin Formosa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-28 | CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 0 | |
Copa Santa Fe 2024 | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-20 | Juventud Esperanza - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
Torneo Federal A | |||
Ronde 18 | |||
2024-07-13 | AT. Independiente (Chivilcoy) - 9 de Julio de Rafaela | 0 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-07 | 9 de Julio de Rafaela - Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 3 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-30 | Linqueno - 9 de Julio de Rafaela | 0 - 2 |
Klassement
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
CD Santamarina Tandil | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Club Circulo Deportivo | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Sol de Mayo | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Cipolletti | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
CA Sansinena SD | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ciudad de Bolivar | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Atletico Camioneros | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Juventud Unida Universitario | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Huracan Las Heras | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
CS Estudiantes San Luis | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Sportivo Belgrano | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
CA Douglas Haig | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Central Norte Salta | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
San Martin Formosa | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Juventud Antoniana de Salta | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Crucero del Norte | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Boca Unidos | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Union de Sunchales | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
CA Sarmiento de Resistencia | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
CA Sansinena SD | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Union de Sunchales |
Main round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gutiérrez SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
2
|
Villa Mitre de Bahia Blanca | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
3
|
Kimberley | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Olimpo Bahia Blanca | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
CD Argentino Monte Maiz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
CD Santamarina Tandil | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
7
|
Ciudad de Bolivar | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
Atletico Camioneros | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
9
|
CA Germinal | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Main round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
San Martin Formosa | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Central Norte Salta | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Sportivo Belgrano | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
6
|
CA Sarmiento de la Banda | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
7
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
CA Sol de America de Formosa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
9
|
9 de Julio de Rafaela | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2
|
Sol de Mayo | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
3
|
CS Estudiantes San Luis | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
4
|
San Martin de Mendoza | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
5
|
Huracan Las Heras | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
6
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
7
|
Cipolletti | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Club Circulo Deportivo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
Juventud Unida Universitario | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union de Sunchales | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
2
|
Boca Unidos | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
4
|
CA Douglas Haig | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Juventud Antoniana de Salta | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
6
|
CA Sarmiento de Resistencia | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
7
|
Linqueno | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
CD De Pronunciamiento | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
9
|
Crucero del Norte | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:5 | 1 |
10
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Main round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Gutiérrez SC | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Kimberley | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca |
Main round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | ||||||
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Sportivo Las Parejas |
Relegation round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Cipolletti | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón |
Relegation round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Linqueno | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
Boca Unidos | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
Union de Sunchales |
Main round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Kimberley | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Ciudad de Bolivar | ||||||
|
Atletico Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre de Bahia Blanca |
Main round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Belgrano | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
San Martin Formosa | ||||||
|
Sportivo Las Parejas | ||||||
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Central Norte Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
Relegation round, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
CA Ferro Carril Oeste General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
Club Circulo Deportivo | ||||||
|
Cipolletti | ||||||
|
CS Estudiantes San Luis | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón |
Relegation round, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Boca Unidos | ||||||
|
CA Douglas Haig | ||||||
|
CD De Pronunciamiento | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Gimnasia Y Esgrima de Concepcion del Uruguay | ||||||
|
AT. Independiente (Chivilcoy) | ||||||
|
Juventud Antoniana de Salta | ||||||
|
Union de Sunchales |