Evenementen: Leevon Ppk
1.Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Olaine - Leevon Ppk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-29 | Leevon Ppk - Valmiera FC II | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-21 | Leevon Ppk - Jfk Ventspils | - | |
Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-12 | Leevon Ppk - SC Grobina | - | |
1.Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-05 | FK Tukums 2000/Tss II - Leevon Ppk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-28 | Leevon Ppk - FK RFS II | 1 - 2 | |
Cup | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-21 | Leevon Ppk - Skanstes SK | 1 - 1 | |
1.Liga | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Leevon Ppk - FK Rezekne/BJSS | 4 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-31 | Leevon Ppk - Jrfpc Upesciema Warriors | 4 - 0 | |
1.Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | JDFS Alberts - Leevon Ppk | 1 - 0 |
Leevon Ppk - Valmiera FC II
Letland, 1.Liga, match Leevon Ppk - Valmiera FC II, starttijd 2024-07-29 16:00:00 internationale tijd.
Leevon Ppk en Valmiera FC II neemt deel aan het kampioenschap 1.Liga, Letland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Valmiera FC II
1.Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | FK Tukums 2000/Tss II - Valmiera FC II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | FK RFS II - Valmiera FC II | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-29 | Leevon Ppk - Valmiera FC II | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | JDFS Alberts - Valmiera FC II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-07-05 | Skanstes SK - Valmiera FC II | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-30 | Riga FC II - Valmiera FC II | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | Valmiera FC II - SK Super Nova | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Ogre United - Valmiera FC II | 4 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Valmiera FC II - Marupes SC | 4 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-11 | FK Smiltene - Valmiera FC II | 2 - 4 |
Klassement
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK RFS II | 9 | 8 | 1 | 0 | 32:4 | 25 |
2
|
SK Super Nova | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:4 | 22 |
3
|
JDFS Alberts | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
4
|
Valmiera FC II | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:14 | 19 |
5
|
Leevon Ppk | 10 | 6 | 0 | 4 | 17:10 | 18 |
6
|
Riga FC II | 10 | 4 | 4 | 2 | 20:9 | 16 |
7
|
Marupes SC | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:14 | 14 |
8
|
Skanstes SK | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:11 | 13 |
9
|
Jfk Ventspils | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:15 | 10 |
10
|
Ogre United | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:17 | 10 |
11
|
FK Tukums 2000/Tss II | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:24 | 7 |
12
|
Olaine | 10 | 1 | 3 | 6 | 14:23 | 6 |
13
|
FK Smiltene | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
14
|
FK Rezekne/BJSS | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:33 | 5 |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |