Urk - Jong Almere City (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Urk
Derde Divisie | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-12 | VV Eemdijk - Urk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Urk - VV Sparta Nijkerk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | VV TEC - Urk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Urk - Dovo Veenendaal | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Ajax - Urk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Urk - SV DVS ´33 Ermelo | 2 - 0 | |
KNVB beker | |||
2024-09-03 | VV TEC - Urk | 4 - 2 | |
Derde Divisie | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | RKVV DEM - Urk | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Urk - sv HBC | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Haaksbergse SC ´21 - Urk | 1 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
4.1
|
4.75
|
1.53
|
Click on the odds to view the odds history
Urk - Jong Almere City
Wereld, Club Friendly Games, match Urk - Jong Almere City, starttijd 2024-07-30 18:00:00 internationale tijd.
Urk en Jong Almere City neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jong Almere City
Tweede Divisie | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-12 | Jong Almere City - Excelsior Maassluis | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | HHC Hardenberg - Jong Almere City | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Jong Almere City - RKAV Volendam | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | GVVV - Jong Almere City | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Jong Almere City - De Treffers | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Jong Almere City - VV Noordwijk | 4 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | K.v.v. Quick Boys - Jong Almere City | 3 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Jong Almere City - Scheveningen | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Rijnsburgse Boys - Jong Almere City | 4 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-10 | SV Spakenburg - Jong Almere City | 0 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |